کنترل سلامت

کنترل سلامت 

فشار خون و دستگاه فشار سنج خون

همانطور که شما میدانید تغییرات فشار خون خارج از استاندارد تعرف شده برای آن، به سلامت بدن آسیب های جدی وارد خواهد نمود. فشار خون بالا  میتواند به مغز ،قلب و کلیه ها صدمات جبران ناپذیری وارد نماید و حتی منجر به مرگ گردد بنابراین نباید از آن غافل شد و شما میتواند با استفاده از محصولات موجود در زیر شاخه های فشار سنج و انتخاب محصول تغییرات فشار خون خود را به صورت مداوم زیر نظر بگیرید.

نوسان فشار خون در دوران بارداری بخصوص هفته های اخر بارداری که از آن بعنوان فشار خون بارداری نام میبرند  میتواند زندگی جنین و مادر را تهدید نماید بنابراین کنترل فشار خون در دوران بارداری میتواند به مادر جهت حفظ سلامت جنین بسیار کمک کند . انواع دستگاه فشار سنج دیجیتال بازویی و مچی  که استفاده و تفسیر آن برای همه راحت میباشد میتواند کمک مناسبی به مادران باشد

در بخش دانستنیها ، مقالات فشار خون را دنبال کنید.

ترازوی دیجیتال

ترازوی دیجیتال دستگاهی برای سنجش  و کنترل روند افزایش یا کاهش وزن بدن است ،  در حال حاضر ترازوی ها در انواع مختلف مانند ترازوی دیجیتال ,ترازوی عقربه ای و ترازوی مکانیکی در اشکال و ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میگردند . یکی از شاخص های که همواره کنترل آن توسط پزشکان توصیه میگردد دانستن وزن مناسب و تناسب اندام است در حال حاضر تلفات ناشی از چاقی از گشنگی در جهان بیشتر است.

تب سنج 

هر زمان که دمای بدن انسان از  37.5 درجه سانتیگراد بالاتر برود انسان دچار تب شده است تب های بیش از 38.5 درجه در کودکان زیر دوسال خطرناک بوده و میبایست تحت درمان پزشک قرار گیرند همچنین تب های بیش 40 درجه میتواند آسیب های جدی به بیمار وارد کند و حتی باعث مرگ شود. بنابراین استفاده از تب سنج دیجیتال در انواع مختلف برای نظارت بر دمای بدن بخصوص در کودکان متداول بوده و وسیله ای بسیار مفید و کاربردی است.

Compare 0