پربازدید ترین مقاله
دسته بندی ها
 • دستگاه بخور و درمان خشکی چشم
  فواید دستگاه بخور در درمان خشکی چشم

  دلایل مختلفی می تواند باعث خشکی چشم و علائم ناشی از آن شود. خیره شدن به صفحه مانیتور کامپیوتر به مدت طولانی و استفاده مداوم از موبایل، همراه با کاهش تعداد پلک زدن، می‌تواند منجر به خشکی چشم شود و در سال‌های اخیر، این مشکل به خصوص در جوانان افزایش یافته است. خشکی چشم به خصوص در ...

 • تامین رطوبت گیاهان آپارتمانی
  روش های تامین رطوبت گیاهان آپارتمانی

  تامین رطوبت گیاهان به خصوص گیاهان آپارتمانی، یکی از موضوعات مهمی است که افراد باید به آن توجه کنند. ازآنجاکه محیط آپارتمان و خانه‌ها محیطی خشک محسوب می‌شود، بنابراین باید از تامین رطوبت گیاهان اطمینان حاصل شود. روش‌های زیادی برای حفظ رطوبت گل‌ها و گیاهان وجود دارد. در ادام...

 • مزایای دستگاه بخور برای نوزادان و کودکان
  مزایای دستگاه بخور برای نوزادان و کودکان

  عدم وجود رطوبت کافی در خانه و خشکی هوا، می‌توانند تنفس را برای همه اعضای خانواده به‌خصوص نوزادان سخت و دشوار کنند؛ به‌ویژه در فصول سرد سال که به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی، رطوبت کاهش پیدا می‌کند. استفاده از دستگاه‌های بخور برای کودکان و نوزادان، یکی از بهترین روش‌هایی...

 • انواع روش های آبرسانی پوست
  انواع روش های آبرسانی پوست

  پوست، درست شبیه به یک دوست قدیمی و وفادار، همیشه در کنار ما بوده و نیازمند مراقبت‌های ویژه است. برای همه ما پیش آمده که با لمس کردن پوست صورت، متوجه زبری و خشکی آن می‌شویم. این موضوع می‌تواند ناراحت‌کننده به نظر برسد.

 • تفاوت دستگاه بخور و تصفیه هوا
  تفاوت دستگاه بخور و تصفیه هوا

  دستگاه‌های بخور و تصفیه‌کننده‌های هوا هر دو ابزارهایی هستند که در منازل و محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دو دستگاه برای ارتقای سلامت انسان و پاک‌سازی محیط طراحی شده‌اند، اما تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

 • استفاده از دستگاه بخور برای گیاهان
  راهنمای استفاده از دستگاه بخور برای گیاهان

  رطوبت در کنار آب و نور از مهم ترین پارامتر های رشد سریع و استاندارد انواع گیاهان و گل ها می باشد. در نتیجه نیاز است که برای تامین آن از بهترین تکنیک ها استفاده کنیم و شرایط مساعدی را برای گیاهان مان فراهم نماییم.

 • پاکسازی صورت با دستگاه بخور
  کاربرد دستگاه بخور در پاکسازی صورت

  پاکسازی صورت یکی از بهترین و رایج ترین اقدامات زیبایی است که این روزها انجام می شود. این روش پاکسازی پوست، به دلیل ماهیتی که دارد و نیاز به انجام جراحی را تا حد زیادی کاهش می دهد، افراد بسیاری نسبت به آن اقبال نشان می دهند.

 • استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم
  طریقه استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم سالنی

  دستگاه بخور سالنی که در گروه دستگاه‌های زیبایی و مراقبت از پوست قرار می‌گیرد. این دستگاه به دلیل محلی که در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان دستگاه بخور آرایشگاهی نیز شناخته می‌شود.

 • خواص بخور اکالیپتوس
  خواص بخور اکالیپتوس

  تسکین سرفه، رفع گرفتگی بینی، بهبود سرماخوردگی و درمان عفونت ریه از مهم‌ترین خواص بخور اکالیپتوس است. به همین دلیل اغلب مردم در سراسر دنیا، از آن به عنوان یک روش خانگیِ موثر، جهت ارتقاء سطح کیفی سلامت خود استفاده می‌کنند.

 • خوشبو کردن خانه با دستگاه بخور
  چگونه خانه ای خوشبو داشته باشیم؟

  خانه، جایی است که همیشه باید پر از آرامش و بوی خوش باشد. برای داشتن یک خانه با بوی خوش، اهمیت‌دادن به تمیزی فضاهای مختلف خانه و استفاده از عطرها و اسانس‌های معطر بسیار ضروری است.

 • فواید دستگاه بخور برای حیوانات خانگی
  فواید بخور برای حیوانات خانگی

  فواید بخور برای پت ها از جمله موضوعات مهمی است که بسیاری از افراد حتی کسانی که مدت زمان طولانی از یک حیوان خانگی نگه داری می کنند از آن غافل هستند. در سال های اخیر مقالات علمی مختلفی در زمینه تاثیر بخور بر روی حیوانات خانگی نوشته شد و اطلاع رسانی های وسیعی انجام پذیرفت که موجب گ...

 • اسانس در دستگاه بخور
  آیا می توان در دستگاه بخور از اسانس استفاده کرد؟

  اغلب افراد در مورد اضافه کردن اسانس به دستگاه بخور خود سوال دارند. مثل: آیا اضافه کردن به دستگاه بخور مزایای استفاده از آن را افزایش می دهد و یا خطراتی به دنبال دارد؟

 • نحوه تمیز کردن دستگاه بخور
  نحوه تمیز کردن دستگاه بخور

  در اینجا چند دستورالعمل برای این کار معرفی کرده ایم.

 • بخور بابونه چه خواصی دارد؟
  بخور بابونه چه خواصی دارد؟

  بابونه از جمله گیاهان دارویی است که مزایای درمانی بسیاری نیز دارد. همچنین بو و طعم آن بسیار مطبوع است. بابونه گیاه کوچکی است که ارتفاع آن حدودا 30 سانتی متر است و در چمنزار و زمینهای شنی می روید. بخش دارویی بابونه، گل آن می باشد که در فصل تابستان نیز ظاهر می شود.

 • بخور صورت و ضرورت انجام آن
  بخور صورت و ضرورت انجام آن

  دلیل استفاده از بخور صورت این زمان از سال، سرد است و زمانی که شما از خانه خارج می شوید، بادهای سرد و خشن به پوست شما می خورند و پوستتان را خشک می کنند.