قدمت شرکت رهروان ایساتیس گستر به سال1386 بر میگردد که بطور رسمی  بعنوان نماینده انحصاری شرکت امسیگ EMSIG جمهوری فدرال آلمان ( آلمان (به آلمانی: Deutschland، دُیچلند) با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان (به آلمانی: Bundesrepublik Deutschland: BRD)، نام بین‌المللی روی نقشه "germany" کشوری در قاره اروپا با پایتخت برلین. )  را اخذ نمود و  بصورت گسترده ائی در ایران و با آگاهی از سطح فعالیت و اقدامات برند آلمانی و  با اعتبار مطلوبی آغاز به فعالیت نمود.

امروزه شرکت رهروان ایساتیس گستر با بهره گیری از حدود 45 نیروی انسانی توانمند و توسعه یافته در دفتر مرکزی  و 20 نیرو خارج از شرکت  و شبکه نمایندگی با بیش از 200 نماینده فروش در بیش از 50 شهر از کشور پهناور ایران در زمینه توزیع و تامین بیش از 100 نوع محصول بصورت تخصصی فعالیت مینماید و در غرفه فروش بیش از 2000 داروخانه حضوری معتبر و پر رونق دارد .  

از آنجائیکه تمرکز کمپانی  امسیگ  منطبق بر ویژگی های  نظارتی و مدیریت سلامتی  در راستای اهداف  جامعه پزشکی  و بخصوص محیط زیست  بود ، شرکت رهروان ایساتیس گستر نیز همراستا با این اصول ارزشی از آغازین نقطه فعالیت ، کانون تمرکز و توجهات  خود را معطوف به سلامتی خانواده های ایرانی نمود که بطور پیوسته این هدف سرمنشای فعالیتهای شرکت از دیروز تا امروز و آینده قرار گرفته است و اینک نیز با گسترش  روند فعالیت ها و پیشرفت های حاصله ، این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین قطب های سفارش دهنده و وارد کننده  تجهیزات پزشکی با برندی معتبر و هدفی والا ،  در سطح کشور مورد  شناخت همگان قرار گرفته است .  

  کمپانی آلمانی امسیگ از صنعتگران خوشنام و شناخته شده آلمانی  در حیطه پزشکی  سلامتی می باشدکه  در سال 1901 در شهر هامبورگ  با تولید فشار سنج های عقربه ائی  و گوشی های پزشکی کار خود را آغاز نمود اما در سال 1960 با بهره گیری از تیم تحقیق  و توسعه (r&d ) قوی خود و با انجام سلسله  مطالعات پایه ائی و ریشه ائی  در صنعت پزشکی  تبدیل به یکی از پر قدرت ترین و پیشگامان این صنعت تبدیل شد. به گونه ائی که امروزه  این شرکت صاحب تکنولوژی و نوآوری منحصر بفردی  در خطوط تولید و سیستم مدیریت نوین و برنامه ریزی دقیق کنترل و هدایت  می باشد.

کمپانی معظم آلمانی امسیگ  بطور جدی یکی از پیشگامان عرضه محصولات ، با سابقه ائی درخشان و طولانی  در حوزه های پیشگیری  و کنترل سلامت ( علائم حیاتی )  و درمان  مورد استفاده خانواده و پزشکان  و بیمارستانها  و مراکز توانبخشی بوده است که امروز نیز همچون گذشته  نام امسیگ ، نامی درخشان در نوآوری های گسترده و تکنولوژی های روز  در تمامی محصولات  با ویژگی های متفاوت در سطح جهان بوده است که توانسته است نیازهای موجود مخاطبین را مرتفع سازد .

از مهمترین ویژگی های  محصولات امسیگ  می توان به کارائی بسیار بالا و موثر  با قابلیت اطمینان و اعتماد خوب ، کاربری آسان و همه پسند  و با شاخصه های متمایز کیفی متمایز نسبت به سایر تولیدات شرکتهای مشابه اشاره داشت که توانسته موجبات رضایتمندی و وفاداری مشتریان را در سطح گسترده ائی فراهم ساخته و سطح اشتیاق و انتظارات مشتریان را تضمین نماید .   

 کمپانی امسیگ  با این رویکرد توانسته است تائیدیه های  انجمنهای فشار خون آلمان ، بریتانیا ، اروپا و  مهر نشان کیفیت برتر را اخذ نماید .در این راستا کسب افتخارات مستمر  کمپانی امسیگ در مدیریت تولید  و کیفیت بالاتر از سطح انتظار  و نظارت و کنترل کیفیت  دقیق و مرحله ائی باعث گشته آرامش خاطر  مصرف کنندگان در سراسر جهان و عرصه بین المللی با وجود این برند به حد اعلای خود برسد .

 شرکت رهروان در رویکردی نوین و در راستای کمپانی اصیل آلمانی خود را متعهد به تعهد و کیفیت میداند لذا بر همین اساس  علاوه بر صحه گذاری کیفیت در تمامی فرآیند طراحی و تولید ، به جهت تامین اطمینان خاطر مشتریان ، گارانتی  طلائی خود را  به منصه ظهور درآورده تا بدین ترتیب اوج تعهد خالصانه خود را برای تمامی محصولات خود به ارمغان نشاند و ادعائی جدی داشته باشد که :

رضایت مشتریان از تمام جزئیات  ، موفقیت ماست .

به اشتراک بگذارید: