واقعا چرا ،  امسیگ را انتخاب کنیم ؟

 

  • نمایندگی فروش و پاسخگوئی به سوالات

شرکت رهروان ایساتیس گستر به عنوان نماینده انحصاری کمپانی EmsiG GmbH در ایران در بیش از 50 شهر از شهرهای کشور دارای نمایندگی کالا پزشکی بوده و در بیش از 2000 داروخانه و دهها فروشگاه مجازی حضور مستمر و موثر دارد . علاوه بر این کانالها ، آموزش های تلفنی و پاسخگوئی ها مناسب در حمایت ازمصرف کنندگان توسط واحد پشتیبانی و مسئولان فنی در بستر مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به صورت جرفه ای وجود دارد .

ما به دوام چرخه عمر محصولاتمان متعهدیم.

 

  • سطح تکنولوژی و تیم تحقیق و توسعه

محصولات امسیگ حاصل مطالعات تیم بازاریابی و تیم تحقیق و توسعه قوی در سراسر دنیا می باشد که بطور پیوسته با استفاده از فناوریهای روز سطح کیفی و عملکردی محصولات را برای افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخگوئی به نیازهای آنان ارتقا میدهد .

 

EmsiG تکنولوژی نوین با تمام جزئیات است.

 

  • دارای گواهینامه و مراجع تائیدیه محصول داخلی وبین المللی

تمامی محصولات امسیگ دارای گواهینامه های کیفی و عملکردی از مراجع مختلف بین المللی می باشد .

همچنین محصولات امسیگ مورد تائید بسیاری از پزشکان حاذق ایرانی می باشد به گونه ائی که برای بسیاری از بیماران توسط ایشان توصیه میگردد و به داروخانه ها و کالاپزشکی ها ارجاع میشوند .

سربلند از موشکافانه ترین آزمایشات

 

  • قدمت و سابقه خدمات شرکت

به گواه مشتریان محترم ، ما توانسته ایم سطح مطلوبیت و رضایت مندی مناسبی را طی این سال ها بواسطه ارائه خدمات دلپسند در عرضه تجهیزات پزشکی در اذهان ایجاد نمائیم و با نگاه ارتقای سلامت جامعه ، نقش خود را ایفا نمائیم .

 

EmsiG پیشرو در پایه گذاری تکنولوژی کارآمد و آسایش مصرف کنندگان، پزشکان، ورزشکاران و ...

 

  • ارائه خدمات به انواع گروههای سنی

محصولات امسیگ با بهره گیری از تنوع بسیار بالا پاسخگوی اغلب رده های سنی مانند نوزادان ، بانوان ، میانسالان و قشر سالمند بوه و توانسته است با غنی سازی سبد محصولات خود  ، نیازهای رده های مختلف سنی را تامین نماید .

 

تنوع محصولات زیاد

 

  • ارائه خدمات گسترده پس از فروش و گارانتی 2 ساله اغلب محصولات

شرکت امسیگ به اعتبار و اطمینان از کیفیت محصولات خود ، گارانتی رایگان 2 ساله برای اغلب محصولات را بعنوان موضوعی مهم در اعتماد و آرامش مشتریان محبوب خود فراهم ساخته و خدمات گارانتی 24 ساعته در تهران و 48 ساعته در شهرستانها را رایگان و با هزینه شرکت صورت داده و این اقدام کم نظیر را به کلیهمشتریانخود اهدا نموده است .

 

در هر مرحله از کارمان از طراحی اولیه تا ریزترین قطعات یدکی و همچنین خدمات پس از فروش تمرکز داریم.

 

  • اطلاع رسانی دقیق و ارائه دفترچه راهنمای فارسی و آموزش تلفنی و حضوری در شرکت

در داخل جعبه هر یک از محصولات EmsiG علاوه بر داشتن دفترچه راهنمای انگلیسی، دفترچه فارسی نیز هست و شما به راحتی می توانید با مطالعه آن از نحوه استفاده از دستگاه اطلاع یابید. علاوه بر این شما میتوانید با شماره تلفن 02154781000 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان فنی شرکت سوالات خود را بپرسید. امکان آموزش حضوری داخل شرکت نیز به راحتی امکانپذیر است.

 

 

نهایت اطمینان را از امسیگ بخواهید

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ