واقعا چرا ،  امسیگ را انتخاب کنیم ؟

 

  • نمایندگی فروش و پاسخگوئی به سوالات

شرکت رهروان ایساتیس گستر به عنوان نماینده انحصاری کمپانی EmsiG GmbH در ایران در بیش از 50 شهر از شهرهای کشور دارای نمایندگی کالا پزشکی بوده و در بیش از 2000 داروخانه و دهها فروشگاه مجازی حضور مستمر و موثر دارد . علاوه بر این کانالها ، آموزش های تلفنی و پاسخگوئی ها مناسب در حمایت ازمصرف کنندگان توسط واحد پشتیبانی و مسئولان فنی در بستر مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) به صورت جرفه ای وجود دارد .

ما به دوام چرخه عمر محصولاتمان متعهدیم.

 

  • سطح تکنولوژی و تیم تحقیق و توسعه

محصولات امسیگ حاصل مطالعات تیم بازاریابی و تیم تحقیق و توسعه قوی در سراسر دنیا می باشد که بطور پیوسته با استفاده از فناوریهای روز سطح کیفی و عملکردی محصولات را برای افزایش رضایت مندی مشتریان و پاسخگوئی به نیازهای آنان ارتقا میدهد .

 

EmsiG تکنولوژی نوین با تمام جزئیات است.

 

  • دارای گواهینامه و مراجع تائیدیه محصول داخلی وبین المللی

تمامی محصولات امسیگ دارای گواهینامه های کیفی و عملکردی از مراجع مختلف بین المللی می باشد .

همچنین محصولات امسیگ مورد تائید بسیاری از پزشکان حاذق ایرانی می باشد به گونه ائی که برای بسیاری از بیماران توسط ایشان توصیه میگردد و به داروخانه ها و کالاپزشکی ها ارجاع میشوند .

سربلند از موشکافانه ترین آزمایشات

 

  • قدمت و سابقه خدمات شرکت

به گواه مشتریان محترم ، ما توانسته ایم سطح مطلوبیت و رضایت مندی مناسبی را طی این سال ها بواسطه ارائه خدمات دلپسند در عرضه تجهیزات پزشکی در اذهان ایجاد نمائیم و با نگاه ارتقای سلامت جامعه ، نقش خود را ایفا نمائیم .

 

EmsiG پیشرو در پایه گذاری تکنولوژی کارآمد و آسایش مصرف کنندگان، پزشکان، ورزشکاران و ...

 

  • ارائه خدمات به انواع گروههای سنی

محصولات امسیگ با بهره گیری از تنوع بسیار بالا پاسخگوی اغلب رده های سنی مانند نوزادان ، بانوان ، میانسالان و قشر سالمند بوه و توانسته است با غنی سازی سبد محصولات خود  ، نیازهای رده های مختلف سنی را تامین نماید .

 

تنوع محصولات زیاد

 

  • ارائه خدمات گسترده پس از فروش و گارانتی 2 ساله اغلب محصولات

شرکت امسیگ به اعتبار و اطمینان از کیفیت محصولات خود ، گارانتی رایگان 2 ساله برای اغلب محصولات را بعنوان موضوعی مهم در اعتماد و آرامش مشتریان محبوب خود فراهم ساخته و خدمات گارانتی 24 ساعته در تهران و 48 ساعته در شهرستانها را رایگان و با هزینه شرکت صورت داده و این اقدام کم نظیر را به کلیهمشتریانخود اهدا نموده است .

 

در هر مرحله از کارمان از طراحی اولیه تا ریزترین قطعات یدکی و همچنین خدمات پس از فروش تمرکز داریم.

 

  • اطلاع رسانی دقیق و ارائه دفترچه راهنمای فارسی و آموزش تلفنی و حضوری در شرکت

در داخل جعبه هر یک از محصولات EmsiG علاوه بر داشتن دفترچه راهنمای انگلیسی، دفترچه فارسی نیز هست و شما به راحتی می توانید با مطالعه آن از نحوه استفاده از دستگاه اطلاع یابید. علاوه بر این شما میتوانید با شماره تلفن 02154781000 تماس حاصل نمایید و از کارشناسان فنی شرکت سوالات خود را بپرسید. امکان آموزش حضوری داخل شرکت نیز به راحتی امکانپذیر است.

 

 

نهایت اطمینان را از امسیگ بخواهید

به اشتراک بگذارید: