نبـــــولایزر اولتراسونیک NZ19

برای درمان راه تنفس از پایین تا سمت فوقانینبولایزر NZ19
تکنولوژی هوای فشرده - با اولتراسونیک
قدرت تبخیر بالای دارو
مناسب برای کودکان
بیصدا

اطلاعات بیشتر

NZ19
محصول جدید

افزودن به لیست مقایسه

 
اطلاعات بیشتر

نقاط قوت :

  • برای درمان راه تنفس از پایین تا سمت فوقانی
  • تکنولوژی هوای فشرده - با اولتراسونیک
  • قدرت تبخیر بالای دارو
  • مناسب برای کودکان
  • بیصدا
  • MMAD.5  m
  • FPD>60%

نبولایزر NZ19

ریه‌ها مهم‌ترین بخش سیستم تنفسی هستند که در انتقال گازهای تنفسی برای تأمین اکسیژن کافی برای تمام بافت های بدن و دفع دی‌اکسید کربن تاثیر دارند. برونش‌ها ، برونشیول‌ها و آلوئول‌ها از اجزای مهم ریه‌ها محسوب می‌شوند که زمانی که به بیماری تنفسی مبتلا می شوید دچار مشکل می شوند. گاهی ضایعه در بافت ریه یا عروق خونی آن ایجاد می‌شود. هر ساله افراد زیادی در جامعه به بیماری های ریوی مبتلا می شوند و این بیماری باعث کاهش سطح عملکرد آنها در فعالیت‌های روزمره می‌شود. میزان اختلال در عملکرد تنفس در یک بیماری ریوی به نوع بیماری و وسعت آسیب وارده بستگی دارد. حدود 130 میلیون نفر از مردم جهان از آسم، بیماری مزمن دستگاه تنفس رنج می‌برند. آسم سبب سرفه یا تنگی مجرای تنفسی می‌شود. نبولایزر وسیله‌ای برای رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفس از طریق استنشاق است.

نبولایزر اولتراسونیک NZ19

نبولایزر وسیله‌ای برای رساندن دارو به قسمتهای مختلف دستگاه تنفس از طریق استنشاق می‌باشد، این درمان مخصوصا در وضعیت‌هایی مانند برونشیت و آسم شدید بسیار اثر می گذارد و بدلیل سریع بودن اثر دارو و جلوگیری از تأثیر دارو بر دیگر بافت های بدن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به نوع داروی مصرفی باعث بهبود تهویه، افزایش عملکرد ماهیچه‌های تنفسی، بهبود استقامت فعالیت‌های عمومی، جلوگیری از تجمع ترشحات ریوی، بهبود سرفه، پیشگیری از آتلکتازی، کاهش‌چسبندگی، کمک به بازگشت خون، کاهش درد و کاهش اسپاسم می‌شود. روشهای دیگر استفاده از دارو مانند خوراکی و تزریقی برای مشکلات دستگاه تنفس تاثیر کمتری دارند و به همین دلیل استفاده از آن ها زیاد رایج نیست.

نبولایزر NZ19

نبولایزر اولتراسونیک NZ19 برای درمان راه تنفس از پایین تا سمت فوقانی کاربرد دارد. تکنولوژی هوای فشرده دارد و اولتراسونیک است. قدرت تبخیر دارو در آن بالاست و برای کودکان بسیار مناسب می باشد. این دستگاه بیصدا عمل می کند.

 
مشخصات
نوع کالانبولایزر
برندامسیگ

نوشتن نظر

نبـــــولایزر اولتراسونیک NZ19

برای درمان راه تنفس از پایین تا سمت فوقانینبولایزر NZ19
تکنولوژی هوای فشرده - با اولتراسونیک
قدرت تبخیر بالای دارو
مناسب برای کودکان
بیصدا

نوشتن نظر

عضویت نیاز نیست

اگر سوال شما در سوالات مطرح شده پاسخ داده نشده است، می‌توانید از فرم زیر سوال خود را ارسال کنید.

(اختیاری)
*(نیاز است برای آگاه سازی شما در هنگام پاسخ)

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:

Compare 0