تشک برقی یک نفره گرمایی درمانی

تشک برقی یک نفره گرمایی درمانی 

مزایای استفاده از پتو الکتریکی

  1. گرم نگهداشتن

تشک برقی شما را گرم نگه میدارد و تجربه یک خواب خوب در طول شب را برایتان به همراه دارد. با استفاده از تشک برقی دیگر نیازی به استفاده از چندین پتو نخواهید داشت.

  1. صرفه جویی در انرژی و پول

در زمستان شما می توانید درجه ترموستات خود را کاهش دهید و یا اصلا خاموش نمایید و به جای آن از تشک برقی استفاده نمایید. به این صورت شما گرمای بیشتری دریافت می کنید اما انرژی کمتری مصرف می شود و در هزینه هایتان و مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

  1. داشتن ویژگی تنظیم دوگانه و تایمر

تشک های برقی جدید ویژگی تنظیم دوگانه دارند بدین معنا که نیمی از تشک یک دما و نیمه دیگر آن دمایی دیگر داشته باشد. این ویژگی برای کسانی که به صورت مشترک بر روی یک تخت می خوابند مانند زوج ها بسیار مناسب است. از طرفی دیگر تشک های برقی جدید دارای تایمر هستند که به راحتی می توانید زمان خاموش شدنشان را بدون هیچ نگرانی تنظیم کنید.

  1. خواب بهتر

تحقیقات فراوانی نشان داده اند که اگر دمای محیط اطراف شما کمتر از دمای رخت خواب شما باشد خواب بهتری خواهید داشت. با استفاده از تشک برقی و خاموش کردن وسایل گرمایشی دیگر محیط پیرامون شما سرد است در صورتی که تشک شما گرم است. به این صورت خواب بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد.

  1. کاهش درد عضلات

در زمستان اکثر افراد دچار دردهای عضلانی و کمر درد می شوند. گرما می تواند این دردها را کاهش دهد. تشک برقی بدن را گرم نگه می دارد و با این کار جریان خون بهتر می شود و دردهای عضلانی کاهش می یابند.

Compare 0