کنترل بخار و حداکثر 350 میلی لیتر در ساعت

هشدار آب کمتر با نور زرد

گارانتی دو ساله و ده سال خدمات پس از فروش

هنگامی که مخزن آب برداشته می شود، به صورت خودکار خاموش می شود.

 


 

US420-Plus

ناموجود

همراه با 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
ارسال سریع و تحویل درب منزل کمتر از 3 ساعت
7 روز ضمانت بازگشت وجه
پشتیبانی 24 ساعته

 

دستگاه بخور اولتراسونیک سرد بخورUS420-Plus

نقاط قوت:

  •  مصرف برق بسیار پایین 35 وات
  • خاموشی خودکار در صورت برداشتن مخزن آب
  • دارای چراغ شب آبی
  • دارای فیلتر هوای رایگان (5 لایه) جهت تصفیه هوا
  • دارای ژنراتور یون منفی کلید دار
  • رطوبت ساز و تمییز کننده هوا
  • دارای امکان افزودن روغن اسانس بر روی فیلتر هوا 5 لایه

 

 

US420-Plus

 


 

 

 

در فصل زمستان رطوبت هوا بین 10 تا 20 درصد کاهش می یابد. خشک شدن هوا ویروس ها را در هوا پخش می کند و در نتیجه بیماری مثل سرماخوردگی به راحتی در همه جا پخش می شود. استفاده از بخور   می تواند این کمبود رطوبت را جبران نموده و حتی باعث بهبودی در روند سرماخوردگی شود. زیرا مرطوب کردن مجراهای تنفسی در فصل زمستان بسیار مهم است و این کار، تنفسی راحت تر را ممکن میسازد.

استفاده از دستگاه بخور علاوه بر مرطوب کردن محیط پیامد دیگری هم دارد و آن تمیز شدن هوای محیط است به دلیل داشتن فیلتر تصفیه ای که در دستگاه بخور تعبیه شده است.

دستگاه بخور US 420-Plus در طرح بسیار زیبا و با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دارد. مزیتی که این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های بخور دارد، مصرف برق بسیار پایین آن می باشد. همچنین این دستگاه بخور دارای فیلتر رایگان 5 لایه می باشد که هوا را علاوه بر مرطوب کردن، تمیز هم می کند.

بهترین ها را با با امسیگ تجربه کنید.

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US420-Plus ، با ایجاد رطوبت سرد، مناسب برای تابستان می باشد که هوا گرم و خشک می شود و با این بخور میتوان رطوبت کافی به دست آورد. دستگاه بخور US420 مصرف برق بسیار پایین دارد و همچنین با داشتن مخزن آبی به حجم 5.2 لیتر بسیار کاربردی می باشد. این دستگاه با تکنولوژی روز ساخته شده است. دارای ولوم تنظیم خروجی بخار و نیز یون منفی کلیددار می باشد. زمانی که آب دستگاه از یک حد مشخصی کمتر باشد، چراغ هشدار آن روشن می شود و در صورت اضافه نشدن آب، دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.

 

دستگاه بخور US420-Plus بسیار بی صدا کار می کند و خروجی بخار آب آن به صورت بسیار عالی می باشد. همچنین این دستگاه دارای فیلتر رایگان ضد رسوب و باکتری آب است.

بخور برای بیماری های پوستی مانند اگزما و اتیوپی بسیار مفید می باشد. چون درمان این بیماری ها ماندن در هوای مرطوب می باشد. بهترین راه برای حفظ رطوبت استفاده از دستگاه بخور است.

 


 

  • کنترل بخار و حداکثر 350 میلی لیتر در ساعت
  • هشدار آب کمتر با نور زرد
  • هنگامی که مخزن آب برداشته می شود، به صورت خودکار خاموش می شود.

دیدگاه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

محصولات مرتبط

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ