• درمان سیاهی دور چشم

  برطرف کردن سیاهی دور چشم

  روغن بادام: روغن بادام، ترکیب طبیعی فوق العاده ای برای پوست حساس دور چشم شما است. استفاده منظم از روغن بادام به از بین بردن لکه های دور چشم شما کمک می کند. علاوه بر روغن بادام شما می توانید از روغن ویتامین E هم برای سیاهی دور چشم استفاده کنید.

  • قبل از خواب کمی روغن بادان را دور چشمانتان بزنید و به آرامی آن را ماساژ دهید تا مقدمات جذب فراهم شود.
  • آن را رها کنید تا در طول شب جذب شود.
  • روز بعد اول صبح آنرا به آب سرد بشویید.
  • این درمان آنقدر ادامه دهید تا سیاهی دور چشم از بین برود

  خیار: خیار به طور طبیع خاصیت براق سازی پوست و نرم کنندگی دارد که می تواند چشم های شما را از چشم یک راکن به چشم هایی زیبا تبدیل کند.

  ادامه مطلب
 • نمک اپسوم

  منیزیم سولفات یا همان نمک اپسوم دارای مزایای بسیاری برای سلامتی ، پزشکی و زیبایی است. شما می‌توانید از این نمک برای رفع مشکلات سلامتی و زیبایی خود کمک بگیرید. نمک اپسوم ترکیبی از دو ماده معدنی منیزیم و سولفات می باشد. این نمک از 1500 سال قبل برای حل مشکلات سلامتی مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در این مقاله قصد داریم برخی از مزایای غیر منتظره نمک اپسوم را بیان کنیم.

  ادامه مطلب
 • بهترین دستگاه بخور

  دستگاه بخورچه نوعی بخریم؟ چه نوع دستگاه مرطوب کننده ای مناسب هست؟ دستگاه بخور از نوع سرد با دوام یا گرم سنتی بی دوام یا گرم با دوام یا 2 کاره سرو گرم یا 2 کاره سرد و داغ ؟؟

  ادامه مطلب
 • بهداشت پوست

  بهداشت پوست

  1. قانون طلایی

  مطمئن شوید که همیشه (تکرار میکنم همیشه) آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید. پوست نیاز دارد تا در طول شب نفس بکشد و آرایش از نفس کشیدن آن جلوگیری میکند. اگر منافذ پوست خود را با آرایش در طول شب، بسته نگه دارید، موجب ایجاد لکه و جوش های سر سیاه می شود. اگر مواد پاک کننده آرایش با خود ندارید اصلا مهم نیست با آرایش نخوابید، یک قطعه پنبه را به روغن زیتون به خوبی آغشته کنید و سپس آن را به آرامی روی پوست خود بکشید تا از شر همه ی آرایش ها و کثیفی ها خلاص شوید.

  2. پوست و آفتاب

  ادامه مطلب
 • ویژگی های تشک ها و بالشتک های زخم بستر

  انتخاب دستگاه مناسب

  قبل از این که اقدام به خرید نمایید خوب است که آن را امتحان کنید.

  مشخصات و ویژگی های تشک ها و بالشتک های زخم بستر

  محصولات زخم بستر فشار را به روش های مختلفی از جمله مطابقت، جذب رطوبت و کاهش نیروی برشی، پخش می کنند. محصولات زخم بستر ویژگی های زیر را دارا می باشند.

  انطباق

  محصولاتی که از آب، هوا، ژل و سطح حبابی درست شده اند، با حرکات و شکل بدن انطباق می یابند.

  پایداری و ثبات

  بیمارانی که به سختی می توانند تعادل خود را روی ویلچر حفظ کنند ممکن است روی بالشتک هایی که منطبق به بدن می شوند احساس ناامنی کنند. هنگامی که بیماران بدن خود را روی صندلی جا به جا می کند، بالشتک نیز همراه او حرکت می کند.

  فشار تحتانی

  ادامه مطلب
 • آشنایی با بالش های طبی

  بالش طبی به چه دردی می‌ خورد؟

  وقتی اسم بالش می ‌آید خیلی ‌ها به یاد خوابیدن و بالش زیر سرشان می ‌افتند؛ در صورتی که بالش فقط آن چیزی نیست که زیر سرمان می ‌گذاریم....

   

  این روزها انواع جدیدی از بالش به بازار آمده که مخصوص قرار دادن دور گردن، زیر سر، بین زانوها و حتی بالش‌ های مختص دوران بارداری است. شما می ‌توانید این نوع بالش‌ ها را که عنوان طبی را هم یدک می ‌کشند تقریبا در تمام داروخانه‌ ها یا مراکز خرید بزرگ بیابید. با این حال، این که بالش‌ های طبی چه تفاوتی با انواع عادی‌ دارند و چگونه باید آن ها را نگهداری‌ کرد، به بررسی آن می پردازیم.

  ادامه مطلب

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ