• ادامه مطلب
 • 7 کاربرد کیسه آب گرم

  اگر شما زیاد به سر درد دچار می شوید، کیسه آب گرم می تواند به شما کمک کند. کیسه آب گرم یک کیسه ی پلاستیکی است که مانند یک کوسن یا پد گرم و یا یک بسته یخ می باشد و برای انتقال گرما یا سرما به بدن به کار می رود. از آنجایی که بدون برق می باشد، فوق العاده ایمن است.

  ادامه مطلب
 • پوست شاداب

  پوست صورت یکی از مهمترین قسمت های صورت است که در اثر بودن در معرض نور آفتاب و گرما و سرما نیاز به توجه و مراقبت بیشتری دارد. برای داشتن پوستی شاداب راه های زیادی وجود دارد. در این مقاله چند نکته برای داشتن پوستی شاداب معرفی شده است.

  1. استفاده از کرم ضد آفتاب

  استفاده از کرم ضد آفتاب زمانی که می خواهید از خانه بیرون بروید، از پوست شما در مقابل نور آفتاب محافظت می کند. کرم های ضد آفتاب زیادی در بازار هستند اما شما با توجه به پوست و شرایط آب و هوایی خود باید کرم مناسب خود را تهیه نمایید. کرم های ضد آفتاب با SPF بیشتر از 30 از پوست محافظت می کنند. در طول روز بهتر است صورت خود را شسته و دوباره کرم ضد آفتاب بزنید.

  ادامه مطلب
 • عوامل موثر بر افزایش وزن

  اگر شما شروع به خوردن بیشتر و مصرف کالری بیشتر کنید و یا فعالیت های ورزشی خود را کاهش دهید، چیزی که اتفاق می افتد این است که وزنتان نیز بالا می رود.

  ادامه مطلب
 • تفاوت میگرن با سردرد چیست؟

  مقدمه

  زمانی که شما در سر خود احساس درد یا فشار می کنید، تشخیص این که این درد ناشی از سردرد است یا میگرن سخت است. تشخیص یک سر درد ساده از سر درد ناشی از میگرن بسیار مهم است. این تشخیص در مدت زمان درمان شما بسیار تاثیر گذار است و برای جلوگیری از سر درد های احتمالی آینده نیز بسیار کاربرد دارد. آیا شما تفاوت بین یک سر درد معمولی با میگرن را می دانید؟

   

  ادامه مطلب
 • دستگاه بخور اولتراسونیک چگونه کار می کند؟

  با نگهداشتن رطوبت محیط خود در یک سطح مشخص، از مشکلاتی مانند خشکی پوست، گلو و سرفه در امان خواهید بود. در هر شرایط محیطی همه نیازمند به مرطوب کردن هوای اطراف خود هستند و برای این کار به یک دستگاه بخور نیاز است. استفاده از بخور به طور کلی سلامتی خانواده شما را حفظ می کند و از طرفی مصرف انرژی شما را نیز کاهش می دهد زیرا می توانید دمای ترموستات را کاهش دهید در حالی که دمای محیط همچنان با همان دما باقی بماند. دستگاه بخور به حفاظت از سطوح چوبی، مبلمان، کفپوش ها و وسایل زینتی کمک می کند.

  ادامه مطلب
 • ماساژ درمانی

  ماساژ درمانی دارای سابقه طولانی در فرهنگ ملل مختلف است. امروزه مردم از بسیاری از انواع ماساژ برای اهداف درمانی استفاده می کنند. در ایالات متحده، ماساژ به عنوان یکی از روش های درمان به جای داروهای مکمل و جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد.

   

  ادامه مطلب
 • نکات مهم در هنگام اندازه گیری فشار خون

  انجمن قلب آمریكا مقیاسی جهت اندازه گیری صحیح فشار خون معرفی نموده است .

  در این مقیاس توصیه شده كه برای اندازه گیری صحیح فشار خون توجه به سه نکته بسیار اهمیت دارد.

  • ملاك های مربوط به اندازه گیری فشار خون.
  • دستگاه اندازه گیری فشار خون.
  • بیمار یا فردی كه فشار خون وی گرفته می شود.

   

  ملاك های مربوط به اندازه گیری فشار خون

  قرار داشتن در وضعیت آرام

  ادامه مطلب
 • بهداشت پوست

  قانون طلایی

  مطمئن شوید که همیشه (تکرار میکنم همیشه) آرایش خود را قبل از خواب پاک کنید. پوست نیاز دارد تا در طول شب نفس بکشد و آرایش از نفس کشیدن آن جلوگیری میکند. اگر منافذ پوست خود را با آرایش در طول شب، بسته نگه دارید، موجب ایجاد لکه و جوش های سر سیاه می شود. اگر مواد پاک کننده آرایش با خود ندارید می توانید به جای آن از یک قطعه پنبه آغشته به روغن زیتون استفاده کنید و آن را به آرامی روی پوست خود بکشید تا از شر همه ی آرایش ها و کثیفی ها خلاص شوید.

   

  ادامه مطلب
 • انواع مختلف تب

  تب، به درجه حرارت بالاتر از دمای طبیعی بدن گفته می شود و پاسخ طبیعی بدن به شرایط مختلف، مانند عفونت است. عفونت شایع ترین علت تب و تب رایج ترین نشانه در علم پزشکی است.

  ادامه مطلب

Pages

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ