• مزایای استفاده از شیردوش

  مقدمه

  اکثر مادران می خواهند کودکشان از شیر خودشان تغذیه کند، ولی به دلیل مشکلاتی چون شیوه ی غلط کودک برای خوردن شیر و ایجاد ناراحتی در مادر، معکوس بودن نوک پستان ، مشغله ی کاری و ... از انجام این کار بطور مداوم امتناع می کنند.

  در این مواقع شیردوش بهترین گزینه است تا هم نوزاد بتواند از شیر مادر تغذیه کند و هم مادر مشکلات گفته شده را نداشته باشد.

   

  ادامه مطلب
 • نکات مهم و طریقه ی استفاده از واکر

  طریقه ی استفاده از واکر

  • به بازوهای صندلی تا وقتی که به حالت ایستاده بلند شوید، فشار بیاورید.
  • دستانتان را در هر دو طرف واکر قرار دهید.
  • آنگاه پای زخمی یا پایی که توانایی ایستادنتان بر روی آن کمتر است را به سمت جلو حرکت داده و وزنتان را در کف دستتان و پای قوی تر خود قرار دهید.
  • آنگاه یک قدم با پای قوی خود بر روی زمین بکشید و به سمت جلو حرکت کنید.

   

  ادامه مطلب
 • نکات مهم و طریقه ی استفاده از گوشی پزشکی
  1. از گوشی پزشکی در فضایی آرام استفاده کنید تا صداهای خارجی مانع از شنیدن صدای محل مورد نظر بدن، از طریق گوشی پزشکی نشود.

   

  1. جهت اطمینان از سالم بودن گوشی پزشکی، با ضربه زدن به قسمت تخت قطعه ی فلزی که بر روی سینه قرار می گیرد، از عدم داشتن نشتی لوله ها اطمینان حاصل کنید. بدین صورت که اگر با ضربه زدن هیچ صدایی را از طریق آن نشنوید، یعنی گوشی نشتی دارد.

   

  ادامه مطلب
 • عیب یابی فشارسنج های دیجیتالی بازویی (1)

  احتمالا برای شما هم پیش آمده است که دستگاه فشارسنج شما دچار مشکل شده باشد و شما ندانید که باید چه کاری انجام دهید. در این مواقع پرسیدن از افراد متخصص در آن زمینه کمک زیادی به شما می کند. در این مقاله سعی کرده ایم برخی از مشکلات رایج در این دستگاه ها مطرح کرده و دلیل احتمالی بروز آن را نیز بیان کرده ایم. علاوه بر این توضیحات، راه رفع این مشکل را نیز بیان کرده ایم.

  1. چنانچه پس از فشار دکمه on/off ، صفحه نمایش همچنان خاموش ماند.

  دلیل احتمالی :

  باطری ها تمام شده اند.

  ادامه مطلب
 • ادامه مطلب
 • ادامه مطلب
 • ادامه مطلب
 • 5 فایده ماساژ درمانی

  مقدمه

  زمانی که در محیط کار خود در حال انجام کارهایتان هستید، ممکن است فشار زیادی به بدنتان وارد گردد که با استفاده از ماساژور به راحتی می توانید درد خود را تسکین دهید.

   

  انواع ماساژ

  در دنیای امروزه ماساژ به دو صورت انجام می شود:

  ادامه مطلب
 • زخم بستر (2)

  خطرات زخم بستر چیست؟

  در صورتی که زخم ایجاد شود میکروب ها در آن ناحیه تجمع یافته و به سرعت عفونت ایجاد می گردد. در نهایت میکروب وارد خون شده و موجب تب ولرز در بیمار می گردد که البته به طور موقت است.

  اگر درمان به موقع انجام نگیرد، این میکروب به یک سم تبدیل شده و همه ی بافت های حیاتی بدن مانند کبد، کلیه، مغز و ... را دچار اختلال می کند.

   

  آیا تشک مواج می تواند به جلوگیری از زخم بستر کمک کند؟

  برای بیمارانی که مدت طولانی قرار است بر روی تخت بمانند، استفاده از تشک مواج مناسب است. زیرا تشک های مواج حالتی اسفنجی داشته و میزان فشار وارد شده به بدن بیمار را به حداقل می رسانند.

  ادامه مطلب
 • عیب یابی دستگاه های بخور (1)

  یکی از ایرادات شایع در دستگاههای بخور این است که غبار آب، بوی نامطبوعی را تولید می کند. دلیل احتمالی : دستگاه جدید است. راه حل : مخزن آب را باز کنید و آن را به مدت 12 ساعت، در سایه و جای خنک، نگهداری کنید. دلیل احتمالی : آب کثیف و یا راکد ماندن طولانی مدت آب. راه حل : مخزن آب را تمیز کنید و آب آن را تعویض نمایید دلایل دیگه میتوان به ...

  ادامه مطلب

Pages

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ