•  پیر شدن و بالا رفتن سن موضوعی است که متاسفانه توقف آن از دست ما خارج است. در واقع بشر از آغاز خلقت خود همواره بدنبال راهکارهایی برای جوان ماندن و حفظ زیبایی خود  بوده است. داشتن پوست زیبا و جوان یکی از فاکتورهای تجربه حس جوانی و نشاط ، حتی سنین بالاتر است .

  ادامه مطلب
 • برخی افراد زانو درد را از نشانه های پیری و کهولت سن می دانند . در صورتی که این فکر کاملاً غلط است . در واقع زانو درد در هر سنی و به هر علتی ممکن است اتفاق بیفتد .همانطور که می دانید زانو مفصلی بین استخوان ساق پا و ران است مفصلی که باعث خم شدن پا می شود.

  ادامه مطلب
 • زمانی که کودکان شما در حال شنا کردن در استخر یا دریا هستند و هر زمان دیگری که کودکانتان در نزدیکی آب هستند، این نگرانی که ممکن است آنها غرق شوند باعث می شود شما به آنها توجه داشته باشید و مراقب آنها باشید. این کار درست است. اما آیا میدانید خطر غرق شدن کودکانتان در خشکی نیز امکان پذیر است؟

  ادامه مطلب
 • دوران بارداری یکی از لذت بخش ترین و در عین حال حساس ترین و البته مهمترین بخش زندگی یک زن است. دورانی پر از تغییرات هورمونی ، جسمی و روحی ، سرشار از استرس و انتظار، که البته شامل لحظاتی شیرین مانند احساس اولین تکان خوردن جنین، شنیدن صدای قلب او  و لحظه تعیین جنسیت نیز می باشد.

  ادامه مطلب
 • بارها شنیده ایم که رژیم غذایی می تواند تاثیر زیادی بر روی حافظه و عملکرد مغز ما داشته باشد اما آیا این شنیده ها درست است؟

  درست است که عملکرد مغز با عوامل دیگری مانند خستگی، ناراحتی های بیرونی و درونی و افزایش سن نیز درگیر می شود و تحت تاثیر قرار می گیرد اما شما می توانید با داشتن رژیم غذایی خوب تاثیر آنها را تا حدودی کاهش دهید.

  ادامه مطلب
 • همه ما تا حدودی درباره بیماری آلزایمر می دانیم اینکه در سنین بالا اتفاق می افتد و باعث از دست دادن حافظه می شود . در این مقاله می خواهیم به جنبه های پنهان این بیماری بپردازیم که دانستنشان مهم و ضروری است.

  اول از همه باید به این نکته توجه داشت که بیماری آلزایمر یک بخش عادی از فرآیند پیر شدن نیست. درواقع به زبان ساده آلزایمر یکی از انواع بیماری های زوال عقل از نوع پیشرونده است بدین معنی که علائم آن به تدریج طی سالهای بسیاری به وجود می آیند و در نهایت شدیدتر می شوند. این علائم به مرور بر عملکرد مغز اثر می گذارند و باعث اختلال در حافظه، مهارت های ذهنی و سایر توانایی های فرد مبتلا به آن می شوند

  ادامه مطلب
 • استرس منبع و ریشه بسیاری از بیماری های روحی و جسمی بوده و موضوعی است که امروزه ، بسیاری از افراد به خاطر فشارهای زندگی مدرن ، با آن روبرو هستند..

  در دنیای پیشرفته و ماشینی امروزهر فرد به طور دائم با عوامل استرس زا دسته و پنجه نرم می کند عواملی نظیر ساعت های مداوم کاری ، ترافیک ، مسئولیت های خانوادگی ، شرایط اقتصادی و... .

  ادامه مطلب
 • همه چیز در مورد افسردگی نوجوانان

  شمار زیاد مبتلایان به بیماری روحی و روانی افسردگی سبب شده که قرن 21 را به نام این بیماری ثبت کنند . بیماری که بسیاری از اوقات نمود بیرونی ندارد. این بیماری روحی ممکن است برای هر قشری از جامعه با هر وضعیت معیشتی و در هر سنی اتفاق بیفتد . 

  ادامه مطلب
 • بیخوابی را جدی بگیرید !

  اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به اصطلاح سرتان به بالش نرسیده خوابتان می برد ،  به شما برای داشتن این نعمت بزرگ تبریک می گوییم و توصیه میکنیم به جای خواندن این مقاله از بقیه مقالات سایت امسیگ استفاده کنید. اما اگر برعکس ،  مانند میلیون ها انسان دیگر هر شب علی رغم خستگی زیاد برای خوابیدن به مشکل بر می خورید. تا پایان این مطلب با ما باشید چرا که می خواهیم به بررسی کامل این معضل بپردازیم.

  جسم و ذهن هر انسان برای رفع تنش ها و خستگی ها به استراحت روزانه نیاز دارد تا بتواند خود را برای فعالیتهای روز بعد آماده کند. در اصل خواب یکی از پایه های اساسی سلامتی است و هرگونه کمبود یا نقص در آن باعث ایجاد مشکلات روحی و جسمی عدیده در زندگی افراد می شود. درنتیجه هرگونه تغییر در روند آن را باید جدی گرفت و در صدد رفع آن برآمد.

  ادامه مطلب
 • سحر خیز باش تا کامروا شوی !

  شاید شما هم شنیده باشید که بسیاری از افراد موفق در سراسر دنیا صبح زود از خواب بیدار می شوند. پس اگر بدنبال موفقیت در کسب و کار خود و یا بهبود سبک زندگیتان هستید بهتر است قبل از هر کاری اولین قدم را محکم بردارید. چرا که با سحرخیز بودن وقت بیشتری برای انجام کارهای خود دارید و ذهن شما آمادگی بیشتری برای تصمیمات مهم و کارهای دقیق دارد.

  اگر فکر می کنید در طول روز وقت کافی برای انجام کارهای مهم‌ ندارید یا اینکه هر روز کارهایتان را به روز بعد ، هفته بعد و ماه بعد موکول می کنید ، اگر صبح ها بی حوصله ، بی انرژی و کج خلق هستید ، اگر تمرکز کافی برای انجام کارهای روزانه خود ندارید ما برای شما یک راهکار ساده داریم پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

  ادامه مطلب

Pages

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ