• از بین بردن باکتری های خطرناک خانه

  دوش حمام شما می تواند باکتری ها را گسترش دهد. موجودات ریزی که برای سلامتی ما خطرناک هستند و از آنها به عنوان میکروباکتری نام برده می شود، می توانند در دوش حمام زندگی کنند.

  ادامه مطلب
 • اوتیسم چگونه بر مغز تاثیر می گذارد

  افراد مبتلا به اوتیسم اغلب رفتارهای غیر منتظره ای بروز می دهند و عکس العمل های متفاوتی نسبت به دیگران دارند. محققان در تحقیقات جدید به نحوه عملکرد مغز در مواجهه با محرک های مختلف می پردازند و عملکرد مغز در شرایط مختلف را مورد بررسی قرار می دهند.

  دکتر جف اندرسون، استاد رادیولوژی در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی می گوید : "افرادی که مبتلا به اوتیسم محرک های غیرمنتظره را دوست ندارند. این می تواند به این دلیل باشد که مغز آنها در تغییر بین ایده ها و افکار کند عمل می کند و به همین دلیل سرعت عکس العمل مغز در این افراد پایین تر است."

  ادامه مطلب
 • رژیم غذایی مناسب چگونه است

  کارشناسان تغذیه همواره در تلاشند تا رژیم هایی مناسب و سالم برای افراد محتلف معرفی کنند. در ادامه به مواردی که باید در مورد رژیم خود توجه کنید می پردازیم.

  اولین رژیم، رژیم Atkins معرفی شده است. بعد از آن رژیم های عذایی سواحل جنوبی و رژیم مدیترانه ای و رژیم غذایی کنوژنیک به وجود آمدند. امروزه در هر روز رژیم جدیدی معرفی می شود که ادعای سالم بودن و موثر بودن دارند. در ادامه مواردی را معرفی می کنیم که شما با کمک آن بتوانید رژیم مناسب و سالمی برای خود انتخاب نمایید.

  ادامه مطلب
 • دیابت را بهتر بشناسیم

  آمار بالای مبتلایان به بیماری دیابت در سراسر جهان باعث شده که سازمان بهداشت جهانی 14 نوامبر (23 آبان ماه) را در تقویم به این بیماری اختصاص دهد. چناچه دیابت در مراحل اولیه تشخیص داده شود قابل کنترل می‌باشد اما متاسفانه بسیاری از افراد مبتلا به دیابت (بیش از یک سوم) از وجود آن بی اطلاع بوده و همین امر باعث پیشرفت جبران ناپذیر این بیماری در بدن آن‌ها می‌شود.

  ادامه مطلب
 • آنچه باید در مورد سکته مغزی بدانید

  انجمن سکته مغزی ایران به تازگی آماری را منتشر کرده که طی آن سالانه 100هزار نفر در کشورمان دچار سکته مغزی می شوند این بدان معنی است که هر 5دقیقه یک ایرانی سکته مغزی می کند. آمار بالای این عارضه سبب می شود که بخواهیم اطلاعات بیشتری از آن بدست آوریم چرا که افزایش آگاهی درمورد سکته مغزی اولین روش پیشگیری از آن است در این مقاله سعی کردیم بطور مفصل به این موضوع بپردازیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

  ادامه مطلب
 • آیا زود خوابیدن باعث افزایش قد می شود؟

  همه ما همواره شنیده ایم که متخصصان، بر زود خوابیدن (خوابیدن قبل از ساعت 10 شب) به خصوص برای کودکان تاکید می کنند اما آیا می دانید این توصیه، دلیلی کاملا علمی دارد؟ این دلیل علمی چیزی نیست جز ترشح هورمون رشد در ساعات اولیه شب که در این مطلب می خواهیم به طور مفصل به آن بپردازیم.

  ادامه مطلب
 • آیا چاقی تاثیری بر طول عمر شما دارد؟

  در مطالعه ای که اخیرا انتشار یافته، بر روی بیش از 6000 آمریکایی برای مدت 24 سال تحقیق صورت گرفته است. طبق نتایج این تحقیق، این نکته که چاقی می تواند بر طول عمر تاثیر بگذارد مورد بررسی قرار گرفته است.

  ادامه مطلب
 • آنچه در مورد دستگاه بخور صورت باید بدانید

  صورت شما یکی از مهم ترین بخش های ارتباطات اجتماعی شماست. اولین چیز هنگام برقراری ارتباط ظاهر شماست. بنابراین بسیار مهم است که پوست صورتتان خوب به نظر برسد. یکی از مهم ترین فاکتورها برای پوست صورت، رطوبت آن است. برای تامین رطوبت پوست صورت، بخور دادن بهترین گزینه است.

  ادامه مطلب
 • آیا تلفن هوشمند شما می تواند موجب سرطان شود؟

  دانشمندان معتقدند رابطه مستقیمی میان تابش های تلفن همراه و ایجاد تومورهای مغزی در موش هاس صحرایی وجود دارد. اما در انسان اینگونه نیست. برخی اشتباهات در این مورد وجود دارد که در جامعه فراگیر شده است.

  ادامه مطلب
 • رابطه بین سرطان و افسردگی و اضطراب

  به طور متوسط در هر 4 نفر مبتلا به سرطان، یک نفر به افسردگی نیز دچار می شود. ما در اینجا به این معضل می پردازیم و می گوییم در این موارد چه کاری انجام دهید. داشتن این بیماری بدون در نظر گرفتن سن و شرایط، به طور معمول نگاه شما به زندگی را تغییر می دهد.

  ادامه مطلب

Pages

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ