• اهمیت واکسن HPV

  ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV یک ویروس حاوی DNA است. ویروس اچ ‌پی ‌وی به عنوان عامل چهار نوع سرطان شناخته می‌شود، سرطان‌های حلق و دهان، سرطان آلت جنسی، سرطان مقعد و سرطان گردن رحم. در جهان بیش از 79 میلیون نفر به این ویروس مبتلا هستند. بر طبق مرکز مطالعات کنترل و پیشگیری در آمریکا این ویروس هر ساله عامل سرطان 31 هزار نفر در آمریکا مبیاشد.

  ادامه مطلب
 • با مشاهده ی این نشانه ها برنامه ی مراقبتی پوست خود را تغییر دهید

  زمانیکه سال جدید فرا میرسد بخشی از وجود همه ما به دنبال تغییرات جدید درزندگیست. آیا تغییر در نحوه  مراقبت از پوست هم جزء این تغییرات جدید به حساب می آید؟ درادامه ی این مقاله شما را با نشانه ها وعلائمی آشنا میکنیم که خبر از تغییر در برنامه مراقبتی پوست را میدهند.

  ادامه مطلب
 • علل بازگشت و گسترش سرطان پروستات در بدن

  سرطان پروستات زمانی شروع میشود که بیش از حد معمول سلول هایی دردستگاه تناسی مردان رشد میکند،این سلول ها می توانند درنقاط مختلف بدن پخش شده و برسلامتی سایر اجزا تاثیر بگذارند.افراد به دلایل مختلفی مبتلا به سرطان پروستات میشوند، در ادامه راههای جلوگیری از بازگشت و گسترش سرطان پروستات را بررسی خواهیم کرد.

  ادامه مطلب
 • چرا دچار خارش پوستی می شویم؟

  همه ی  ما در طول زندگی خود دچار خارش های پوستی شده ایم. تحمل این خارش ها بسیار طاقت فرساست،در ادامه شما را با علل و نحوه پیشگیری از خارش پوستی آشنا می کنیم .

  ادامه مطلب
 • علائم و نشانه های پسوریازیس

  پسوریازیس بیماری پوستی خودایمنی است. این بیماری مزمن هنگامی رخ می‌دهد که دستگاه ایمنی بدن سیگنال‌های اشتباهی می‌فرستد. این سیگنال‌ها باعث افزایش سرعت چرخهٔ رشد سلول‌های پوست می‌شود؛ یعنی افزایش بیش از حد سلول‌های پوستی از میزان ریختن آن‌ها، پسوریازیس  بیماری واگیرداری نیست.

  ادامه مطلب
 • رابطه بین سطح کلسترول خوب در بدن و حمله قلبی

  شاید شما هم شنیده باشید که برخی از پزشکان می گویند شما بدلیل داشتن سطح بالای کلسترول  HDLدر بدنتان هیچ وقت دچار حمله قلبی نمی شوید . HDL  به عنوان کلسترول خوب در بدن شناخته می شود که مانع حملات قلبی می شود.

  ادامه مطلب
 • سرطان مغز

  سرطان مغز یکی از بیماری های مربوط به مغز است که سلول های سرطانی در بافت مغز رشد می کنند.

  هرچند که رشد این سلول ها درون مغز به تومور مغزی شهرت یافته اما هر تومور مغزی سرطانی نیست. واژه ی سرطان برای تومورهای بدخیم استفاده می شود.

  رشد تومورهای مغزی میتواند از مغز شروع شوند و یا در قسمت های دیگر بدن تکثیر و سپس به سمت مغز گسترش یابد. مانند سایر سلول های سرطانی تومورها نیز برای ادامه حیات به خون و تغذیه احتیاج دارند.

  ادامه مطلب
 • جلوگیری از تشدید آسم با کنترل عوامل تحریک کننده آن

  با کنترل عوامل تحریک کننده آسم در خانه ، از تشدید آسم پیشگیری کنید. حتی در تمیزترین خانه ها هم شما میتوانید عوامل تحریک کننده آسم را بیابید مثل گرده ی گل ها، حیوانات خانگی، گرد و غبار، قارچ و کپک ها، سوسک ها و حشرات موذی و همچنین مواد شوینده شیمیایی. اما شما راههای زیادی برای کنترل این عوامل محرک آسم دارید و میتوانید با شناخت این راهها از تشدید آسم جلوگیری کنید.

  ادامه مطلب
 • بایدها و نباید هایی در مورد سینوزیت

  سینوزیت یک بیماری است که به دلیل عفونت کردن سینوس های فرد رخ می دهد و عمدتا با درد در ناحیه جلوی سر و پیشانی همراه است. این بیماری در شرایط حاد نیاز به استفاده از دارو و یا آنتی بیوتیک داردو اما مصرف خودسرانه داروهای آنتی بیوتیک بدون نسخه پزشک توصیه نمی شود.

  ادامه مطلب
 • همه چیز در مورد آلرژی

  افراد با علایم آب ‌ریزش شدید بینی، عطسه‌های پی ‌در ‌پی و خارش‌ های پوستی دچار آلرژی میشوند .

  حساسیت  فصلی نتیجه ی  تماس افراد با مواد آغازگر این واکنش‌ها مانند مواد مختلفی همچون گرده‌ی گیاهان، قارچ‌ها، پرزهای حیوانات و برخی از غذاها مثل بادام زمینی  و یا شیر باشند که پوست را تحریک می‌کنند

  ادامه مطلب

Pages

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ