• تاثیر سیگار بروی قلب و فشارخون

  کم و بیش همه ما امروزه از مضراتی که سیگار برای سلامتی ما دارد باخبر هستیم، روزی نیست که رسانه ها و پزشکان از انواع و اقسام بیماری های که با مصرف تنباکو به آن دچار می شویم صحبت نکنند. مضر بودن سیگار برای ریه ها موضوع جدید و تازه ای نیست اما آیا می دانستید که استعمال سیگار باعث بالا رفتن فشار خون و امراض قلبی می شود؟

  ادامه مطلب
 • تاثیر کاهش وزن بروی فشارخون بالا

  یکی از عواملی که باعث بالا رفتن فشارخون می شود و تاثیر مستقیمی بروی فشارخون دارد چاقی و اضافه وزن است، اضافه وزن باعث بالا رفتن فشار خون می شود و ریسک ابتلا به این بیماری را درافراد بالا می برد. ازطرفی افراد دارای اضافه وزن اگر رژیم غذایی خود را ر عایت کنند و با ورزش وزن خود را کاهش دهند می توانند به بیماری خود کمک کنند و فشارخون خود را کاهش دهند.

  ادامه مطلب
 • چگونه فشارخون خود را پایین نگه داریم؟

  فشار خون بالا یکی از بیماری هایی است که درصد بالایی از افراد جوامع امروزی را درگیر خود کرده است. زمانیکه فشارخون بالا همراه با بیماری هایی مثل دیابت می شود مانند این است که درون شما آتشی روشن است و فشارخون بالا به این آتش شلعه ور سوخت بیشتر اضافه می کند و باعث هرچه بیشتر شلعه ور شدن این آتش می شود. فشارخون بالا سبب افزایش آسیب های ناشی از بیماری دیابت به سلامتی میشود. فشارخون بالا با آسیب رساندن به رگ های خونی باعث از کار افتادن کلیه ها و حملات قلبی و در نهایت افزایش ریسک سکته می شود. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با راه های پایین نگه داشتن فشارخون درحالیکه دچار دیابت هستید آشنا کنیم.

  ادامه مطلب
 • دیابت و فشار خون بالا

  همه ما کم و بیش با فشار خون بالا آشنا هستیم اما بیشتر افراد تصور میکنند فشار خون پایین غالبا بی ضرر بوده و حتی می تواند برای سلامتی ما خوب باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با فشارخون پایین آشنا کنیم و همینطور از عواقب خطرناکی که ممکن است فشارخون پایین برای شما به همراه داشته باشد، شما را مطلع سازیم.

  ادامه مطلب
 • فشار خون پایین چیست

  همه ما کم و بیش با فشار خون بالا آشنا هستیم اما بیشتر افراد تصور میکنند فشار خون پایین غالبا بی ضرر بوده و حتی می تواند برای سلامتی ما خوب باشد. در این مقاله سعی داریم شما را با فشارخون پایین آشنا کنیم و همینطور از عواقب خطرناکی که ممکن است فشارخون پایین برای شما به همراه داشته باشد، شما را مطلع سازیم.

  ادامه مطلب
 • فشارخون بالا چیست

  یکی از بیماری هایی که امروزه مردان و زنان زیادی را در جامعه درگیر خود کرده است فشار خون بالاست. در ایالات متحده از هر سه نفر، یک نفر به فشارخون بالا مبتلا است و این بدین معناست که حدود 65 میلیون نفر از افراد بالغ در امریکا دچار فشارخون بالا هستند. به غیر از افرادی که دچار فشارخون بالا یا هایپرتنشن هستند، افراد زیاد دیگری نیز هستند که در معرض خطر ابتلا به به این بیماری بوده و این در حالیست که نیمی از افراد بالای 60 سال، مبتلا به هایپرتنشن  و یا 90 درصد احتمال ابتلا به این بیماری را دارند.

  ادامه مطلب
 • راه های زیبایی بخشیدن به موهای نازک

  افراد به دلایل مختلفی موهای خود را از دست می دهند، بیماری و دوره های درمانی مانند شیمی درمانی برای درمان سرطان باعث از دست دادن مو ها می شود. ریزش مو ها می تواند دلایل ارثی نیز داشته باشد و از پدر و یا مادر به ارث برده شود. اغلب دلیل نازک شدن موها به خاطر استفاده بیش از حد مواد شیمیایی بروی آنهاست و به همین خاطر موها ضعیف شده و دچار شکنندگی می شوند. در ادامه این مقاله چند روش برای جلوه بخشیدن موهای نازک و جلوگیری از ریزش آنها و همچنین حجم کردن آن ها، به شما می آموزیم.

  ادامه مطلب
 • آیا می دانستید اضطراب می تواند وارد استخوان خانم ها شود؟

  برای همه ما استرس و اضطراب واژه ی جدیدی نیست و با زندگی مدرن امروزی اگر بگوییم همه ما روزانه درصدی از اضطراب را تجربه می کنیم خیلی دور از واقعیت صحبت نکرده ایم. تا به امروز از تمامی مضراتی که اضطراب برای بدن ما دارد آگاه بوده ایم و می دانستیم اضطراب ارتباط مستقیم با مشکلات و بیماری ها قلبی دارد و باعث ریزش موها و کلی موارد و مشکلات دیگر برای سلامتی ما می شود.

  ادامه مطلب
 • 5 راه آسان برای از رهایی از افکار مزاحم

  آیا شما هم مثل خیلی ها از اینکه هر روز هزاران فکر در سر خود داشته باشید و دچار آشفتگی شوید خسته شده اید؟ بیشتر ما روزانه وقتی مشغول به انجام فعالیت های روزانه خود هستیم انقدر درگیر افکار ریز و درشت می شویم که نمی دانیم زمان چطوری می گذرد. یا در فکر آینده هستیم و یا غرق در گذشته و غافل از اینکه زمان حال خود را از دست می دهیم. اغلب فکر ما مشغول به جایی غیر از لحظه حال است.

  ادامه مطلب
 • دلایل ریزش موها در بانوان

  بهترین تصویری که می توانیم از رویش موها داشته باشیم تصویری باغچه ای است که هرچه زیر زمین اتفاق می افتد باعث رویش می شود. همانند یک باغچه دوره نرمال رویش موها از اهمیت ویژه ای برخوردار است اگر اختلالی در این دوره رویش موها روی دهد باعث از دست دادن موها می شود. و مواردی مانند استفاده از برخی داروها، بیماری، مواد شیمیایی و

  ادامه مطلب

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ