• چگونه با غذا خوردن لاغر شوید.

  با پیروی از یک برنامه غذایی سالم می توانید به راحتی وزن خود را کاهش دهید. اضافه وزن باعث تحت فشار قرار گرفتن مفاصل میشود و همین فشار اضافی بروی بدن شما موجب میشود کمتر بدنبال فعالیت های ورزشی باشید. تحرک و فعالیت کم میتواند روی اعتماد به نفس و شادی در زندگیتان تاثیرگذار باشد.

  ادامه مطلب
 • روش صحیح کاهش وزن

  آیا شما هم تصمیم به کاهش وزن گرفته اید؟ آیا می دانید اگر از روش صحیح کاهش وزن استفاده نکنید ممکن است به بدن خود آسیب بزنید؟ و یا حتی دوباره وزن از دست داده، برگردد؟ در این مقاله می خواهیم با شما از روش اصولی لاغری صحبت کنیم و با شما در این مسیر همراهی کنیم.

  اولین و مهم ترین مسئله ای در کاهش وزن، اینست که بدانید به گفته اکثر محققین و پزشکان، از دست دادن وزن باید به صورت آهسته انجام پذیرد، از دست دادن یکباره وزن موجب آسیب رسیدن به استخوان ها، ماهیچه ها و از بین رفتن آب بدن به جای چربی می شود.

  ادامه مطلب
 • راه های آسان کاهش وزن قسمت دوم

  در مقاله های قبلی در این سایت به راه های کاهش وزن اشاره شد. در این مقاله قصد داریم به ادامه روش های کاهش وزن اشاره کنیم تا زمانی که قصد به کم کردن وزن خود دارید، آن را از روش صحیح انجام داده و به نتیجه دلخواه و البته از همه مهمتر لاغری ماندگار(بدون بازگشت) دست یابید.

  ادامه مطلب
 • راه های آسان کاهش وزن

  آیا شما هم مانند بسیاری از افراد خواهان کاهش وزن هستید و از تمامی روش ها و رژیم های گفته شده پیروی کرده اید و به نتیجه دلخواه خود نرسیده اید؟ باید بدانید بسیاری از افراد که دارای اضافه وزن هستند، درهمین وضعیت به سر می برند و شاید هم دیگر از امتحان متد های جدید خسته شده اند. اما خبر خوب برای شما اینست که در این مقاله قصد داریم با راه های واقعی کاهش وزن شما را آشنا کنیم و حالا زمان آن رسیده که شما نیز به یک راهکار جدید برای کاهش وزن روی آورید. لازم به ذکر است استراتژی های ذکر شده در این مقاله تماما راه هایی ست که به اثبات رسیده است.

  ادامه مطلب
 • با کاهش وزن زندگی خود را نجات دهید

  اگر شما هم مشکل اضافه وزن دارید اصلا لازم نیست که در برنامه های سنگین رژیم غذایی شرکت کنید و یا وزن زیادی از دست دهید تا بتوانید اثراتی که کاهش وزن بر سلامت کلی بدن شما می گذارد را ببینید. کاهش کمی وزن نیز باعث بهبود فشار خون و سلامتی بدن شما می شود. در این مقاله قصد داریم در مورد سه تفاوت عمده ای که از دست دادن کمی وزن بر بدن شما می گذارد، صحبت کنیم.

  ادامه مطلب
 • راه های درمان فشارخون بالا

  فشارخون بالا و یا هایپرتنشن بیماری  بسیار خطرناک است که دربسیاری از مواقع توسط افراد تشخیص داده نمی شود. تشخیص این بیماری نیاز به اندازه گیری فشارخون توسط دستگاه فشارسنج را دارد و چون مواقع کمی پیش می آید که بطور عادی افراد فشار خون خود را اندازه بگیرند اغلب نمی توانند این بیماری را تشخیص دهند. فشارخون بالا باعث حملات قلبی، سکته و امراض کلیوی می شود. هدف از درمان فشارخون بالا، پایین آوردن فشارخون و حفاظت از ارگان های حیاتی مانند قلب، مغز، کلیه ها در مقابل انواع آسیب می باشد. برطبق تحقیقات انجام شده داروهای ضد فشارخون باعث کاهش ریسک ابتلا به حملات قلبی و ایست قلبی و همچنین سکته می شوند.

  ادامه مطلب
 • فشار خون بالا

  فشارخون بالا و یا هایپرتنشن یکی از بیماری های شایع جوامع امروزی است. افراد بالای 60 سال، تعداد بیشتری از آمار ابتلا به فشارخون بالا را شامل می شوند، هرچند ممکن است این بیماری سن های پایین تر را نیز درگیر کند. فشارخون بالا علل و عوامل مختلفی دارد و در ادامه این مقاله سعی داریم با برخی از این عوامل و نحوه پیشگیری از این بیماری شما را آشنا کنیم.

  ادامه مطلب

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ