بالش های بارداری انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نیازتان، بالش مورد نظر خود را خریداری نمایید. به عنوان مثال ممکن است فردی در دوره ی بارداری دچار درد در ناحیه ی لگن یا کمر باشد، که این دو باهم تفاوت بسیاری دارند.

بالش مورد نیاز برای هر یک از این افراد با هم تفاوت دارد. لذا باید هر فرد باردار با توجه به محل ایجاد درد و نیاز خود به منظور رفع آن، بالش مورد نیاز خود را خریداری کند که در ادامه به برخی از بالش ها و کاربرد آن ها اشاره شده است.

 

  1. بالش طولی

این بالش ها در امتداد طول بدن قرار می گیرد. همچنین بسیار انعطاف پذیر بوده و به راحتی می توان با قرار دادن دست ها و پاها در اطراف آن در دوره ی بارداری، از شکم حمایت نمود.

 

فواید:

  • حمایت کامل از بدن

 

  1. بالش بارداری کل بدن

این بالش ها برای استفاده در 3 ماهه ی دوم بارداری بسیار مناسب می باشند. طول این بالش ها بسیار زیاد بوده و بین زانوها نیز قرار می گیرند. البته این بالش ها به دو صورت  C شکل یا U شکل می باشند.

 

  • بالش C شکل:

این نمونه از بالش بهترین نوع بالش برای دوره ی بارداری است که باعث می شود استراحت و خواب کاملی را داشته باشید.

 

  • بالش U شکل:

این نمونه از بالش نیز حمایت و پشتیبانی خوبی را از شما در هنگام خواب می کند. همچنین دهان را در موقعیت خوبی قرار می دهد.

 

فواید:

  • جلوگیری از ایجاد درد در ناحیه ی کمر و پشت
  • پشتیبانی عالی از ستون فقرات و عدم تهدید سلامتی
  • عدم نیاز به هرگونه بالش اضافی دیگر

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ