دستگاه های بخور در طرح ها و قیمت های متفاوتی موجود هستند اما اساس و نحوه عملکرد آنها یکی از 4 مورد زیر است.

 

  1. دستگاه بخور تبخیری

این نوع دستگاه بخور، شایع ترین نوع است. آب توسط یک فیلتر جذب می شود و پس از تبخیر شدن، توسط یک فن هوا به بیرون فرستاده می شود. این نوع از بخور ها به دلیل این که عمل تبخیر آب را نیز انجام می دهند مصرف برق بالاتری دارند و مقرون به صرفه نیستند.

 

  1. دستگاه بخور حرارتی

این مدل اغلب ارزان ترین نوع دستگاه بخور است. در این نوع از بخور ها آب را با استفاده از المنتی که در زیر دستگاه تعبیه شده است، آب را به بخار تبدیل می کنند و بخار تولید شده را با استفاده از فن به بیرون هدایت می کنند. در این مدل به دلیل این که تبخیر آب با حرارت همراه است خطرناک است و خطر سوختگی به همراه دارد. بنابراین این نوع از دستگاه های بخور برای کودکان و افراد سالمند توصیه نمی شود. برخی از دستگاه های بخور امسیگ از این روش استفاده می کنند. شما می توانید در صفحه دستگاه های بخور امسیگ در همین وب سایت از این مدل ها دیدن نمایید.

 

  1. دستگاه بخور سرد با پروانه

در این نوع از دستگاه های بخور آب از یک مخزن به سمت بالا پمپاژ می شود و توسط یک فن پروانه ای شکل در هوا پراکنده می شود. بهتر است به این نکته توجه کنید که اگر مشاهده می کنید ذرات سفید گرد و غباری نیز به اطراف پراکنده می شوند دلیل آن وجود املاح در آب است و به عملکرد و روش دستگاه بستگی ندارد. این مورد با استفاده از آب جوشیده شده برطرف می شود.

 

  1. دستگاه های بخور اولتراسونیک

در این نوع از ارتعاشات با فرکانس های بالا برای تبخیر کردن آب استفاده می شود و این نوع از دستگاه های بخور بهترین هستند. بخور های تبخیری هوا را تنها از طریق یک فن و فیلتر خارج می کننددر صورتی که بخور های اولتراسونیک یک صفحه فلزی کوچک دارند که با ارسال فرکانس اولتراسونیک متناوب، آب را به قطرات ریز تبدیل می کند و آنها را همراه با بخار در هوا پخش می کند. شما می توانید جهت مشاهده بخورهای اولتراسونیک امسیگ به صفحه محصولات دستگاه بخور در همین وب سایت مراجعه نمایید.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ