بالش به صورت یک کیسه ی چهار گوش است که آن را با مواد مختلفی چون اسفنج، پشم و ... پر می کنند. بالش تاثیر بسیاری در ایجاد آرامش و سلامتی افراد دارد، لذا انتخاب آن بسیار مهم است.

بالش ها همچنین در کاهش و یا پیشگیری از بسیاری دردهای رایج در کمر، شانه، پشت، گردن و ... تاثیر دارند. در ادامه ی مقاله انواع مختلف بالش معرفی شده است.

 

انواع مختلف بالش:

 

  1. فوم:

این نمونه از بالش ها بصورت متراکم بوده و در انواع مختلف نرم و یا سفت موجود هستند. همچنین پشتیبانی بیشتری را از نواحی مختلف بدن می نماید.

 

  1. فوم حافظه:

این نمونه بهترین نوع بالش می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد. این نوع از بالش متناسب با بدنتان شکل گرفته و تنظیم می شود. بالش فوم حافظه در سایزهای مختلف S و M و دو نوع مختلف نرم یا سفت موجود هستند.

 

  1. پشمی/ پنبه ای:

این نوع از بالش ها ضد حساسیت بوده و مقاوم در برابر خراشیدگی نیز می باشند. همچنین می توان آنها را در  انواع مختلف نرم یا سفت تهیه نمود.

 

  1. پر:

این نمونه از بالش ها بسیار نرم می باشند و به گفته ی برخی از پزشکان برای خواب شبانه بسیار مناسب هستند. ولی حمایت و پشتیبانی کافی از فردی که می خوابد نمی کنند.

 

  • با توجه به اینکه بالش ها انواع مختلفی دارند، حتما در هنگام خرید به برچسب آن توجه کنید.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ