کیسه آب گرم کاربرد های زیادی در زندگی روزمره ما دارد. نحوه نگهداری و کار با این کیسه با توجه به کاربرد وسیع آن بسیار اهمیت دارد. در اینجا 10 سوال رایج در مورد کیسه آب گرم را معرفی کرده ایم.

 

  1. آیا کیسه آب گرم ایمن است؟

بله، امروزه کیسه های آب گرم با استاندارد های روز دنیا ساخته می شوند و دارای محافظ هایی برای جلوگیری از سوختگی هستند. از طرفی کیسه آب گرم بدون برق است و این یک مزیت بزرگ و ایمنی بالایی را به طور 100 درصدی تضمین می کند. اگر باز هم نگران ایمنی کیسه آب گرم خود هستید، کیسه آب گرم خود را از نظر خرابی، سوراخ شدن و نشتی بررسی کنید تا از ایمنی آن مطمئن شوید.

 

  1. گارانتی کیسه آب گرم به چه صورت است؟

هر نوع گارانتی برای کیسه آب گرم شامل نقص ها و ایرادات در تولید آن است و گارانتی آن شامل استفاده نادرست از کیسه آب گرم نمی شود. بنابراین از کیسه آب گرم خود به خوبی محافظت کنید و در رابطه با موارد هشدار دهنده در دفترچه راهنمای آن به خوبی مطالعه نمایید.

 

  1. کیسه آب گرم را تا چه میزان باید پر از آب کرد؟

به دلایل امنیتی توصیه می شود که حداکثر دو سوم کیسه را پر از آب کنید. پر کردن بیش از این مقدار، خطر نشتی یا ترکیدن کیسه و در نتیجه سوختگی دارد.

 

  1. از چه نوع آبی استفاده شود؟

از آب دوبار جوشیده شده ویا آب تصفیه شده بهتر است استفاده کنید. زیرا این نوع از آب ها املاح خیلی کمی دارند و باعث ایجاد رسوب در کیسه نمی شوند. بدین ترتیب طول عمر کیسه آب گرم شما نیز افزایش می یابد.

 

  1. دمای مناسب آب برای کیسه آب گرم چقدر باید باشد؟

هر فردی دارای آستانه تحمل گرماست. بنابراین زمانی که می خواهید آب به درون کیسه آب گرم بریزید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که داغی آن به پوست آسیب نرساند از طرفی به حدی باشد که گرمای لذت بخشی را به همراه داشته باشد. نه خیلی داغ باشد و نه سرد.

 

راهنمایی از طریق تماس تلفنی در مورد بایدها و نبایدها در مورد کیسه آب گرم  (1)

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ