هوای بسیار خشک باعث مشکلات زیادی مانند خشکی چشم  و گلودرد می شودوهمچنین سرماخوردگی و آنفلوآنزا در این هوا بیشتر شایع می شود.استفاده از مرطوب کننده هوا در زمستان به شما در جلوگیری از بیماری کمک  می کند .همچنین می تواند پوستتان را زیبا تر و نرم تر کند و رطوبت را به ان بازگرداند.

مرطوب کننده خانگی یک دستگاه عالی است که نفوذ ویروس آنفلوآنزا را محدود می کند. مهمتر از همه بخور ها بهترین وسیله برای کمک به نوزادان و بزرگسالان برای یک خواب راحت هستند و همچنین رطوبت سالم درخانه  و محل کار شما را حفظ می کنند.

ده اثر فوق العاده بخور در زندگی ما

  • خواب راحت

خشکی هوا اغلب باعث خروپف می شود اگر خروپف می کنید، باید بدانید که اگر خانه هوای مرطوبی داشته باشد شما کمتر خروچف می کنید. با بخور شما احساس راحتی و گرمای بیشتری می کنید همین باعث می شود درشب خواب راحتی داشته  باشید.

 

  • پوست زیبا و نرم

خشکی پوست هنگامی رخ می دهد که به  پوست آبی نرسد خصوصا در زمستان یا ماههای سردسال، زیرا رطوبت کمتری در هوا وجود دارد.بخور باعث می شود شما احساس خشکی و خارش نداشته باشید. با این حال، افزایش رطوبت در خانه اغلب می تواند به کاهش خشکی پوست کمک کند، به ویژه در اتاق هایی که بیشترین استفاده را دارید.

  • کاهش عفونت

در هوای مرطوب ویروس ها و باکتری ها نمی توانند زنده باشند دلیل آن اینست که میزان رطوبت بالا مانع از انتقال  ویروس هایی  می شود که در فضا پخش هستند. بخور می تواند به شما برای پیشگیری از عفونت کمک کند.

  • زندگی گیاهان و حیوانات خانگی

گیاهان در هوای خشک زمستان رنج می برند. در زمستان و هوای سرد خاک خشک تر از معمول است و برگ ها بیمار می شوند و میریزند. یک مرطوب کننده می تواند به حفظ سلامت گیاهان خانگی شما کمک کند. گیاهانی که در حفظ سلامتی همه مفید هستند. گیاهان از انتشار مواد سمی در هوا نیز جلوگیری می کنند. حیوانات خانگی داخل خانه از همان راحتی و مزایای بهداشتی که شما دارید بهره مند خواهند شد. یک مرطوب کننده که هوا را تصفیه می کند یک ایده عالی است برای حیوان خانگی که آلرژی هم داشته باشد.

  • کاهش آلرژی

اگر آلرژی دارید، شما می توانید از بخور استفاده کنید و آلرژی خود را با سرمایه گذاری روی یک بخور خوب با تصفیه هواو ضد میکروب کاهش دهید. آلرژیک و آسم با علائم خونریزی بینی، لب های ترک خورده، گلودرد وخارش پوست بروز می کنند.

  • خانه گرم تر

با خرید بخور شما یک خانه گرمتر خواهید داشت که می تواند صورت حساب را نیز در فصل گرما کمتر کند. مرطوب کننده نه تنها با پوست خشک وویروس انفولانزا مبارزه می کند بلکه  باعث خواهد شد تا خانه ی  شما گرم تر شود. سعی کنید هنگام خواب بخور را در اتاقتان قرار دهید.

  • تاثیر بخور در رشد کودکان

مزایای بخور در کودکان بخصوص نوزادان  فوق العاده است از آنجایی که بخور هوای محیط را مرطوب می کند کودک شما را از  خشک شدن پوست نجات میدهد. پوست بچه ها به هوای خشک حساس است بنابراین ما باید از یک بخور مناسب برای مرطوب کردن هوا استفاده کنیم .مرطوب شدن هوا باعث می شود نوزادان راحت تر نفس بکشند و در نتیجه خواب راحت تری داشته باشند.

  • تاثیر بخور در سینوس و بینی

اگر شما دچار سینوزیت مزمن هستید، حتما می ‌دانید که درزمستان باید مراقب باشید تا سینوزیت شما عود نکند چون با آلرژی فصلی و سرما خوردگی دوباره فعال می شود  و بخورها و مرطوب کننده های هوا  برای مرطوب کردن محیط خانه برای مقابله با خشکی بینی و سینوس مورد استفاده قرار می گیرند. هر دو با برق کار می کنند و ما می توانیم به راحتی آنها را جابجا کنیم و از اتاقی به اتاق دیگر ببریم.

  • محافظت از مو

اگر محیط اطراف خشک باشد روی موهای ما نیز اثر می گزارد و باعث خشکی موها می شود. یک مرطوب کننده ی خوب باعث می شود در روزهای خشک و سرد زمستان شما هوای مرطوبی داشته باشید و این باعث رشد بهتر و نرمی موهای شما می شود.

  •  تارهای صوتی

هوای خشک تاثیر مستقیم در تارهای صوتی ما می گذارد.استفاده از بخور آب و بخور مرطوب مانند بابونه و نعناع بازکننده راه تنفس و تقویت کننده تارهای صوت هستند. هوای خشک وارد تارهای شما می شود و باعث ضمختی صدا در صبح می شود. اگر هنگام خواب یک بخور مناسب در اتاقتان داشته باشید. مسلما صبح صدای شما تغییری نخواهد کرد.

نکته پایانی:

حفظ رطوبت محل زندگی به ‌خصوص در فصول سرد سال، یکی ازراه‌های حفظ سلامتی است و دستگاه ‌های بخور تا حد زیادی به این مسئله کمک ‌می کنند، اما نباید به‌ طور دایمی استفاده شوند ونباید رطوبت هوای اتاق بیشتر از حد مجاز افزایش یابد.

 

برای مطالعه بیشتر از شما دعوت می کنیم از صفحه محصولات دستگاه بخور نیز دیدن فرمایید.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ