مقدمه

برخی تشک های مواج را با عناوینی چون تشک های هوا یا تخت هوا می شناسند.

ولی همه ی آنها در ویژگی های زیر مشترک هستند.

  1. ارزانی
  2. قابل حمل بودن
  3. دوام

تشک های مواج در انواع مختلفی وجود دارند، که هرکدام باتوجه به نیاز مشتری مورد استفاده قرار می گیرند.

باید توجه داشت که مهم ترین گزینه برای انتخاب تشک مواج، در جهت رسیدن به یک خواب راحت است.

نکات مهم برای خرید تشک مواج

  1. بودجه:

ممکن است در هنگام خرید تشک مواج گران ترین آنها مورد توجهتان قرار گیرد. ولی نکته ی مهم این است که با توجه به نوع نیازی که دارید، خریدتان را انجام دهید، تا مجبور به پرداخت هزینه ی اضافی نشوید.

  1. سایز:

تشک های مواج در سایز و اندازه های مختلفی وجود دارند. انتخاب سایز تشک بستگی به هدف استفاده و فضایتان دارد. که می تواند ارتفاع آن از زمین بسیار زیاد و یا خیلی کم باشد..

  1. نوع استفاده:

در هنگام خرید باید با توجه به نوع استفاده، تشک مواج مورد نظر خود را انتخاب کنیم.

  • بستر دائمی :

اگر بخواهید به عنوان یک بستر دائمی از تشک مواج استفاده کنید، ترجیح می دهید که در سایز بزرگ باشد. البته ویژگی های دیگری چون وجود قاب برای تشک مواج جهت جلوگیری از تماس مستقیم تشک مواج با زمین سرد و ... وجود دارد تا به راحتی بتوانیم از آن استفاده کنیم.

البته تشک های مواج دائمی گران تر از انواع دیگر هستند. ولیکن باز هم قیمت آنها نسبت به تشک های بهاری یا فوم کمتر است.

  • بستر مهمان :

یکی از ویژگی های مهم تشک های مواج، قابلیت تبدیل آن ها به یک تشک بزرگتر با توجه به مهمانتان است. بدین صورت که با کنار هم قرار دادنشان، آن را به یک تشک مواج بزرگ تبدیل کنید و یا بالعکس.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ