انواع پمپ هوای تشک

 

  • خارجی:

پمپ های خارجی به صورت دستی هستند که به پاها برای پر کردن تشک نیاز است. این پمپ ها بسیار ارزان هستند و امکان خراب شدنشان بسیار زیاد است.

 

  • داخلی:

در این نوع پمپ امکان تنظیم فشار هوای تشک توسط یک دستگیره وجود دارد و به راحتی در مدت زمان کمی می توان این تشک ها را پر کرد. این پمپ ها نسبت به پمپ خارچی گران تر می باشند و امکان از دست رفتن پمپ در آن کمتر است.

 

عوامل تاثیرگذار در انتخاب تشک

 

  • ارتفاع:

از نظر بسیاری از افراد شاید ارتفاع تشک مساله ی مهمی نباشد، ولیکن همواره ثابت شده است که ارتفاع آن در خواب راحت، تاثیر بسیاری دارد. لذا بر این اساس می توان از تشک مواج با ارتفاع کم یا زیاد استفاده کنیم.

 

 

  1. تشک های بهاری:

این تشک ها در هر خانه ای موجود بوده و بین مردم بسیار رایج می باشند. تشک های بهاری در مقایسه با تشک مواج دارای پایه ی نگهدارنده برای جلوگیری از تماس مستقیم با زمین نیستند.

 

  1. تشک مواج:

در این تشک ها می توان از طریق پایه های نگهدارنده از تماس مستقیم آن با زمین جلوگیری کنیم، ولی نسبت به تشک های بهاری به فضای بیشتری نیازمند هستند.

 

  • استحکام:

در تشک های مواج به راحتی می توان میزان نرمی یا سفتی آن را تنظیم کنیم.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ