شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید به یک مهمانی بروید و دقیقا روز قبل از مهمانی سر و کله چندین جوش بر روی صورت شما پیدا شود. نگران نباشید با چند راهکار می توانید این مشکل را حل کنید. در این مقاله چندین روش برای برطرف کردن این مشکل پیشنهاد شده است که شما با توجه به سلیقه و شرایط خود می توانید به دلخواه یک یا چند مورد از آن ها را انجام دهید.

 

  1. ماسک عسل

عسل، به دلیل داشتن خاصیت ضدعفونی کننده برای برطرف کردن جوش های صورت بسیار مفید است و استفاده از آن به بهبود جوش ها و کوچک تر شدن آن ها کمک فراوانی می کند.

 

  1. ماسک آبلیمو

برای چربی زدایی از پوست، استفاده از ماسک آبلیمو توصیه می شود.

 

  1. بخور دادن

استفاده از بخور برای صورت، به دلیل باز کردن منافذ پوستی، بسیار مفید است و بعد از بخور دادن بهترین زمان برای استفاده از ماسک صورت است و بیشترین اثر را می گذارد.

 

  1. ژل آلوئه ورا

به دلیل کاهش التهاب، برای جوش هایی که التهاب ایجاد می کنند بسیار کاربردی است و التهاب آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

 

  1. روغن زیتون

به دلیل خاصیت ترمیم کنندگی جای جوش، استفاده از روغن زیتون بسیار توصیه می شود. بهتر است پس از استفاده از ماسک های صورت از روغن زیتون برای برطرف کردن جای جوش استفاده کنید.

 

  1. ماسک خیار

به دلیل خاصیت خنک کنندگی که دارد پوست را شاداب می کند و رطوبت خوبی به پوست می دهد.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ