در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد و خشکی هوا مشکلات زیادی برای شما ممکن است به وجود بیاید. مشکلات تنفسی و ریوی، مشکلات پوستی و مشکلات گوارشی از جمله مواردی هستند که ممکن است شما با آن درگیر شوید.

در چنین شرایطی شما به دنبال راهی برای تامین رطوبت اطراف خود می گردید. برای این کار کافیست که شما اقدام به خرید یک دستگاه بخور نمایید. دستگاه بخور با پخش بخار آب در هوا، رطوبت ایجاد می نماید.

 

یک دستگاه بخور دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

دستگاه های بخور در انواع مختلفی در بازار موجود هستند. اما اساس همه آنها یک چیز است. همه آنها بخار آب را در فضا منتشر می کنند. دستگاه بخور به طراوت و شادابی پوست و به بهتر شدن راه های تنفسی کمک فراوانی می کند.

 

آیا دستگاه های بخور خطراتی دارند؟

دستگاه های بخور بیشتر خوب هستند تا بد. اگر شما دستگاه بخور خود را همواره تمیز نگهدارید، هیچ مشکلی ایجاد نمی شود و از مزایای آن بهره مند می شوید.

مورد دیگری که بعد از تمیزی دستگاه باید به آن توجه کنید، میزان رطوبت محیط است. همانگونه که خشکی هوا مشکلاتی ایجاد می نماید، رطوبت هوا نیز اگز بیشتر از مقدار مشخصی باشد مشکلاتی مانند قارچ ایجاد می نماید. بهترین سطح رطوبت هوا در تابستان زیر 60 درصد و در زمستان بین 25 تا 40 درصد می باشد.

 

چگونه دستگاه بخور را تمیز نماییم؟

از سرکه سفید و دستمال می توانید برای تمیز کردن وسایل خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که نباید از مواد شیمیایی برای تمیز کردن دستگاه بخور استفاده کنید و حتما پس از مصرف آب دستگاه را خالی کنید و پس از تمیز کردن آن اجازه دهید خشک شود. همچنین شما می توانید در مقاله "همه چیز در مورد تمیز کردن دستگاه بخور" نحوه کامل تمیزکردن این دستگاه را مشاهده نمایید.

در هنگام خرید دستگاه بخور حتما به حجم مخزن و اولتراسونیک بودن دستگاه توجه کنید و بخور هایی که دارای یون منفی نیز هستند، برای استفاده مناسب ترند. دستگاه های بخور امسیگ نیز دارای یون منفی جهت پاکسازی هوا هستند.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ