دلایل استفاده از بخور صورت

این زمان از سال، سرد است و زمانی که شما از خانه خارج می شوید، بادهای سرد و خشن به پوست شما می خورند و پوستتان را خشک می کنند. در داخل خانه نیز به دلیل استفاده از وسایل گرمایشی هوای را خشک می کنند و پوست شما به اندازه کافی رطوبت دریافت نمی کند.بنابراین شما بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به تهیه بخور صورت دارید.

استفاده از بخور صورت در خانه دارای مزایای فراوانی است. بخور صورت پوست را به طور کامل تمیز می کند، ناخالصی های بر روی پوست صورت را از بین می برد و منافذ بسته شده پوست را باز می کند. از طرفی جوش ها را به حداقل می رساند و تاثیر شگفت انگیزی برای کسانی که به اکنه مبتلا هستند به همراه دارد. البته برای رفع آکنه باید همراه بخور صورت از یک برس آغشته شده به مواد پاک کننده نیز استفاده نمایید.

علاوه بر این بخور صورت گردش خون را بهبود می بخشد و به روند بازسازی پوست و از بین رفتن سلول های مرده کمک می کند. بخور صورت تاثیر کرم ها و ماسک های صورت را به حداکثر می رساند. زیرا منافذ پوست باز شده اند و مواد مفید را بهتر دریافت می کنند.

بخور صورت به خصوص برای افرادی که سینوس های خشکی دارند مفید است. بسیاری از پزشکان برای رهایی و غلبه بر سینوس های خشک، آلرژی ها و غدد لنفاوی مزمن استفاده از بخور صورت را توصیه می کنند.شما با استفاده از دستگاه بخور می توانید بهتر نفس بکشید، خواب بهتری داشته باشید و از شر چشمان پف کرده پس از بیدار شدن رهایی یابید.

اگر شما با سنت قدیمی قرار دادن حوله خیس بر روی صورتتان میزان رطوبت پوست خود را فراهم می کردید، دیگر با این روش ها خداحافظی کنید. بخورهای صورت بسیار سبک و قابل حمل هستند و اندازه های کوچکی دارند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند. از طرفی با استفاده از بخور صورت می توانید لذت بخور گرم داشته باشید بدون نگرانی از سوختن. زیرا این دستگاه ها به صورت دقیق دما را تنظیم می کنند و حتی مدل های خیلی خوب آن ها زمانی که آبشان تمام می شود به صورت خودکار خاموش می شوند.

برای پر کردن مخزن آب بخور های صورت استفاده از آب مقطر توصیه می شود. استفاده از آب مقطر این اطمینان را می دهد که هیچ باکتری در مخزن به وجود نمی آید و همچنین به دلیل نداشتن املاح، رسوب نیز ندارد.استفاده از روغن های اسانس برای باز کردن سینوس های مسدود شده و تسکین سر درد می توانند بسیار عالی باشد.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ