داشتن پوستی سالم و شاداب در فکر اغلب خانم ها وجود دارد ولی برای رسیدن به این منظور روش های مختلفی پیشنهاد می شود متخصصان پوست با اسید های میوه و گلیکولیک اسید می توانند لایه برداری شیمیایی پوست را انجام دهند و بدین ترتیب شادابی خاصی به پوست ببخشند.

این لایه بردارها اصول فنی وکاملا تخصصی دارند وباید حتما توسط افراد متخصص پوست انجام بشود زیرا اشتباه در میزان مصرف اسید میوه باعث آسیب و سوختن پوست می شود. اما راه های آسان تری نیز برای تمیز و شاداب کردن پوست وجود دارد که بهترین آن استفاده از بخور صورت می باشد.

 

فواید بخور صورت :

  1. باز کردن منافذ پوست و در نتیجه نفوذ بهتر داروها و کرم های درمانی از طریق پوست
  2. پاک کردن سلول های مرده پوست
  3. تسریع جریان خون پوست وفراهم امدن امکان پاک سازی عمیق پوست (رفع جوش های سر سیاه و سر سفید)

 

بخور دادن صورت چند بار در هفته مناسب است ؟

بخار دادن (بخور) به صورت را می توان هفته ای 1 بار انجام داد و پس از آن از ماسک های صورت آماده یا خانگی استفاده کرد .

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ