کیسه آب گرم مزایای زیادی دارد اما دلیلی که آن را محبوب کرده است این است که با وجود مزایای فراوان خطرات خیلی کمی دارد که می توان با احتیاط و رعایت نکات ایمنی آن ها را تقریبا به صفر رساند.

کیسه آب گرم به دلیل سادگی و بدون نیاز به برق، هم بسیار مقرون به صرفه است و هم اثرات جانبی کمتری دارد. شما در هر حالت و در هر زمانی به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. سایز کوچکی دارد و به راحتی قابل حمل است. شما بدون نیاز به برق یا باتری می توانید از آن استفاده کنید و نگران آسیب هایی مانند برق گرفتگی یا بودن در معرض امواج مختلف نباشید.

درمان با کیسه آب گرم

یکی از روش های موثر و مقرون به صرفه برای درمان دردهای عضلانی، گرفتگی عضلات یا اسپاسم عضلات، کاهش درد زمان قاعدگی و همچنین رفع کبودی، استفاده از کیسه آب گرم است.

زمانی که روی کبودی خود کیسه آب گرم قرار می دهید، گرمای حاصل از آن باعث افزایش جریان خون در آن قسمت می شود و به رفع سریعتر کبودی و همچنین کاهش درد ناشی از آن بسیار کمک می کند.

اگر شما یک ورزشکار باشید به خوبی با دردهای عضلانی بعد از فعالیت های ورزشی آشنا هستید. استفاده از کیسه آب گرم می تواند درد های شما را کاهش دهد و دیگر نیازی به استفاده از قرص های تسکین دهنده درد ندارید. از طرفی گرما باعث ایجاد حسی خوشایند و آرامش می شود.

البته توجه به این نکته لازم است که برای درمان هر نوع دردی استفاده از کیسه آب گرم مفید نمی باشد. به عنوان مثال زمانی که شما دچار خونریزی شده باشید و درد شما ناشی از خونریزی در بدن شما باشد استفاده از کیسه آب گرم جریان خون شما را افزایش می دهد و به همین دلیل وضعیت را بدتر می کند. در این زمان شما می توانید داخل کیسه آب گرم خود چند قطعه یخ بریزید و از آن به عنوان کیسه یخ استفاده کنید. استفاده از کیسه یخ برای بند آمدن سریعتر خونریزی بسیار مفید است.

به طور کلی زمانی که شما دچار درد در ناحیه ای از بدنتان می شوید می توانید به جای استفاده از قرص ها و داروها از کیسه آب گرم استفاده کنید که هم موثرتر است و هم اثرات جانبی کمتری دارد و با حس خوشایندی نیز همراه است.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ