بالش بارداری چیست؟

در دوران بارداری خواب بر روی شکم یا پشت غیر ممکن بوده و همچنین برای نوزاد خطرناک است. لذا در این دوره با انتخاب یک بالش مناسب می توان این مشکل را برطرف نمود. بالش بارداری متناسب با بدن شما است و موجب ایجاد خوابی راحت می گردد.

بالش بارداری دارای طول بیشتری نسبت به بالش های معمولی است تا از این طریق، از تمامی قسمتهای مختلف بدن حمایت کند.

 

مزایای استفاده از بالش های بارداری

خانم های باردار با استفاده از بالش بارداری به صورت جنینی می خوابند و به این صورت حمایت بیشتری از باسن، گردن، پشت، شانه و پاها می گردد. در این مقاله برخی از مزایای بالش های بارداری را آورده ایم.

 

  1. بهبود گردش خون

به توصیه ی پزشکان، مادران باید برای ترویج گردش خون به پهلو بخوابند. ولی بدلیل اینکه شکم درحال رشد است، حتی خوابیدن به این صورت نیز ناخوشایند است. بالش بارداری بدلیل نرمی و اثر کمکی آن، بسیار کاربردی و راحت است که می توان آن را با توجه به شکم یا قسمت های مختلف بدن تنظیم نمود.

 

  1. جلوگیری از درد بدن

 در قسمتهای مختلف بدن مانند: پشت، گردن، باسن، زانو، پاها و ... ممکن است درد یا بی حسی ایجاد گردد. در دوره ی بارداری ایجاد درد در ناحیه ی کمر یا لگن خیلی شدیدتر بوده و با استفاده از بالش های بارداری می توان این مشکل را برطرف نمود.

 

  1. خواب طولانی تر

 با استفاده از خواب و استراحت کافی می توانید استرس و ناراحتی را از خود دور کنید. لذا وجود یک بالش مناسب می تواند در این امر کمک بسیاری کند.

 

چه زمانی باید از بالش بارداری استفاده کنید؟

برای استفاده از بالش بارداری زمان خاصی تعیین نشده است، ولیکن در واقع باید از هفته ی 20 ام که شکم در حال بزرگ شدن بوده و بیشتر اثرات آن مشخص است، از بالش بارداری استفاده نمایید. زیرا در این زمان است که بدلیل بزرگ شدن شکم، احساس راحتی در زمان خواب نمی کنید.

 

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ