مقدمه

رطوبت یکی از ضروری ترین چیز ها برای پوست است. در صورتی که پوست رطوبت کافی داشته باشد شفاف می ماند و دیرتر دچار چین و چروک می شود.

راه های زیادی برای حفظ رطوبت پوست وجود دارد. به عنوان مثال شما می توانید یک حوله خیس را بر روی پوست صورت خود قرار دهید و بعد از خشک شدن آن مجددا آن را خیس نمایید. به این صورت رطوبت پوست شما تا حدی تامین می شود. راه دیگر برای مرطوب نگهداشتن پوست استفاده از کرم های مرطوب کننده بر روی پوست پس از استحمام است.

راه دیگری برای تامین رطوبت پوست، بخور دادن صورت است. با این کار رطوبت کافی به پوستتان می رسد.

مزایای بخور صورت

  1. شما می توانید با بخور دادن، علاوه بر رساندن رطوبت به پوست دمای پوست را نیز بالاتر ببرید. با این کار صورت شما آماده دریافت ماسک ها، کرم ها و سرم های مختلف برای درمان است.
  2. با افزایش دمای صورت جریان خون نیز افزایش می یابد و پوست شفاف تر می شود.
  3. بخور صورت منفذ های پوست را باز می کند و با این کار پوست شاداب تر می شود.
  4. پس از بخور صورت به راحتی می توانید پوست خود را از تمام مواد و آلودگی ها پاک کنید و به پوست خود طراوت و شادابی ببخشید.
  5. افزایش آرامش و کاهش استرس پوست.
  6. با استفاده از بخور صورت شما می توانید از گیاهان دارویی نیز استفاده کنید و تاثیر بخور را چندین برابر کنید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ