مقدمه

اکثر مادران می خواهند کودکشان از شیر خودشان تغذیه کند، ولی به دلیل مشکلاتی چون شیوه ی غلط کودک برای خوردن شیر و ایجاد ناراحتی در مادر، معکوس بودن نوک پستان ، مشغله ی کاری و ... از انجام این کار بطور مداوم امتناع می کنند.

در این مواقع شیردوش بهترین گزینه است تا هم نوزاد بتواند از شیر مادر تغذیه کند و هم مادر مشکلات گفته شده را نداشته باشد.

 

مزایای شیردوش

مشاوران تغذیه همواره به مادران استفاده از شیردوش را توصیه می کنند تا هم از جمع شدن شیر و ایجاد درد در سینه ی آنها جلوگیری شود و هم بتوانند شیر خود را برای مواقعی که در دسترس  نیستند و ... برای فرزندشان جمع کنند.

 

انواع شیردوش

 

  • شیردوش برقی

این نوع شیردوش سرعت عمل مادر را بالا می برد و همچنین مادر می تواند قدرت و تعداد مکش را با توجه به راحتی خود تنظیم کند.

 

  • شیردوش دستی

این نوع شیردوش نسبت به شیردوش برقی سرعت عمل کمتری دارد و باید از طریق دستان و ایجاد فشار به سینه انجام شود.

 

نکات قابل توجه در هنگام خرید شیردوش

  • در هنگام خرید شیردوش به سایز محافظ پستان در شیردوش توجه کنید. زیرا اندازه ی پستان در زنان مختلف، متغیر است.
  • در صورتی که می خواهید در زمانتان به مقدار بیشتری صرفه جویی کنید، می توانید از شیردوش هایی که دارای پمپ دوگانه هستند استفاده کنید، تا بتوانید به صورت همزمان دو سینه ی خود را پمپ کنید.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ