1. موجود در شکل های مختلف

بالش های مموری فوم در اندازه ها و طرح های مختلف موجود هستند و شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود انها را خریداری نمایید.

 

  1. بدون نیاز به تنظیم

بالش های مموری فوم نیاز به تنظیم و شرایط خاصی ندارند و خودشان به صورت هوشمند با توجه به اندازه و وزن شما تغییر حالت می دهند. از این نظر نگرانی ای در مورد استفاده از این بالش ها نخواهید داشت و خود بالش با توجه به فشار و اندازه سر شما به اندازه مناسب تغییر حالت می دهد.

 

  1. کاهش خر و پف

بالش های مموری سر شما را در وضعیت مناسبی نسبت به بدنتان قرار می دهند و از این جهت مجرای خوبی برای لوله های تنفسی شما به وجود می آید و تنفس راحت تری خواهید داشت و این امر موجب کاهش خر و پف می شود.

 

  1. قیمت مناسب

بالش های مموری فوم با توجه به کارایی بالایی که دارند اما قیمت مناسبی دارند و شما می توانید با قیمتی مناسب این بالش های شگفت انگیز را بخرید و خواب آرام تری داشته باشید.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ