مقدمه

پوست یکی از اعضای مهم بدن است و لذا باید به خوبی از آن مراقبت کنیم. ابزارهایی زیادی از جمله کرم های مرطوب کننده یا ضد آفتاب و دستگاه هایی چون بخور صورت و ... برای مراقبت از پوست وجود دارد.

بسیاری از مردم بخور صورت را با عناوینی چون سم زدایی و درمان پوست می شناسند. بخور صورت هرگونه تنش و استرس را از انسان دورکرده و موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می گردد.

بخور صورت موجب باز شدن منافذ پوست می گردد و بدین ترتیب موجب از بین بردن هرگونه ناخالصی می گردد.

مزایای بخور صورت

بخور صورت مزایای بسیاری دارد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود گردش خون:

افزایش درجه حرارت پوست، گردش خون را بهبود می بخشد. این مسئله منجر به جذب اکسیژن و مواد مغذی به سطح  پوست می شود. بدین ترتیب پوستی سالم و مرطوب خواهیم داشت.

  • تولید کلاژن:

بیش از 80 درصد پوست، از کلاژن که نوعی پروتئین است تشکیل شده است. بخور صورت موجب افزایش تولید کلاژن می گردد که کلاژن ها منجر به دفع سلولهای مرده پوست و ایجاد پوستی سالم می گردد.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ