مقدمه

ماساژ پا از دیرباز برای از بین بردن درد در نواحی مختلف بدن، کاهش استرس، اضطراب و افزایش سلامتی انسان به کار می رود. البته ماساژ یکی از روش های پزشکی مطرح شده می باشد.

 

مزایای ماساژ پا

 

  1. بهبود گردش خون

گردش خون در بدن، اکسیژن و مواد غذایی را  به نواحی مختلف بدن می رساند. جریان خون زمانی محدود می شود که تنش و استرس وجود داشته باشد، ماساژ پا بهترین راه حل جهت ایجاد آرامش و از بین بردن هرگونه تنش و استرس است.

 

  1. تعادل و هماهنگی

حالت ایستا در بدن به حالتی گفته می شود که تمامی اجزای بدن با هماهنگی یکدیگر در جهت رسیدن به تعادل هستند. ماساژ پا می تواند باعث ایستایی و افزایش سلامتی در بدنمان شود.

 

  1. افزایش ایمنی

ماساژ پا، با از بین بردن هرگونه استرس و تنش در بدن، در برابر هرگونه بیماری مرتبط با استرس از انسان محافظت می کند.

 

  1. بهبود روابط زناشویی

ماساژ پا می تواند با ایجاد آرامش، یک شب عاشقانه را برایتان ایجاد کند، البته درکنار آن می توانید شمع معطر و موسیقی نور نیز داشته باشید تا تاثیرات ماساژ بیشتر شود.

 

  1. کاهش درد

ماساژ پا موجب کاهش سفتی عضلات و افزایش انعطاف پذیری می گردد. بدین ترتیب درد را در مچ یا پاشنه پا، کاهش می دهد.

  • البته به گفته مختصصان، ماساژ پا به وسیله ی روغن زیتون گرم یا روغن نارگیل می تواند بسیار مفید و تاثیرگذار باشد.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ