مرحله اول

مقداری آب را بجوشانید و آن را در ظرفی بریزید. شما می توانید به جای آن از دستگاه بخور استفاده نماید.

مرحله دوم

صورت خود را بشویید و تمام مواد آرایشی بر روی آن را پاک نمایید. از صابون و آب گرم استفاده نمایید تا صورتتان را به خوبی از هرگونه مواد شیمیایی پاک نمایید. پس از شستن صورت خود آن را با یک حوله تمیز خشک نمایید.

مرحله سوم

برای به حداکثر رساندن تاثیر بخور می توانید از روغن ها و دانه های گیاهی استفاده نمایید و آن ها را داخل آب دستگاه بخور بریزید. البته باید توجه کنید که حتما به طور کامل جوشانیده شود و روغن ها و دانه ها تبخیر شوند. از چای سبز نیز می توانید در بخور خود استفاده نمایید.

مرحله چهارم

روی سر خود یک حوله بیندازید و صورت خود را به سمت بخار بگیرید. اگر از ظرف آب جوش استفاده می نمایید مراقب باشید که دچار سوختگی نشوید و فاصله مناسبی از ظرف آب جوش داشته باشید. اما اگر از دستگاه بخور صورت استفاده می کنید نیازی به نگرانی ندارید. زیرا خود دستگاه بخور تنظیمات مناسبی برای تنظیم دما و مدت زمان استفاده دارد.

اگر مشکلات پوستی مانند جوش و آکنه دارید، بیشتر از 10 دقیقه صورت خود را بخور ندهید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ