آیا به یاد دارید که آخرین بار چه زمانی بالش خود را شسته اید؟ به طور کلی بالش را باید حداقل سالی یک بار بشویید که تازه شود و گرد و غبار روی آن تمیز شود.

بالش خود را با دست می شویید و یا با ماشین لباسشویی؟ شستن بالش علاوه بر مزایای بهداشتی که برای شما به همراه دارد، به داشتن خوابی آرام تر و لذت بخش تر نیز کمک فراوانی می کند.

 

چیزهایی که نیاز دارید

مواد:

مواد شوینده مناسب

ابزارها:

ماشین لباسشویی و یا محلی مناسب برای شستن با دست

 

نحوه شستشو

  1. روکش بالش را بردارید. ( از روکشهایی که با زیپ باز و بسته می شوند استفاده نمایید که برای جدا کردن راحت تر هستند.)
  2. اگر با دست می شویید سینک را با آب گرم پر کنید و اگر با لباسشویی اقدام به شستشو می کنید گزینه آب گرم را انتخاب نمایید. این کار باعث می شود گرد و غبار راحت تر تمیز شوند.
  3. مواد شوینده را اضافه نمایید.
  4. اگر از لباسشویی استفاده می نمایید بالش را درون آن قرار دهید و اگر با دست می شویید بالش را در سینک آبی که آماده کرده اید قرار دهید.
  5. چندین بار عمل شستشو را انجام دهید.
  6. آب بالش را با فشردن آن بگیرید اما مراقب باشید اگر بالش شما از پر باشد، آن را نپیچانید تا پرها دچار آسیب و شکستگی نشوند.
  7. بالش را در محیطی قرار دهید که به خوبی خشک شود. بهتر است آن را آویزان کنید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ