مموری فوم توسط ناسا در دهه 1970 برای فضانوردان اختراع شد. مموری فوم از بهترین مواد مورد استفاده برای بالش طبی است.

مهم ترین مزیتی که مموری فوم نسبت به سایر بالش ها دارد، نرمی و راحتی آن است. زمانی که شما سرتان را بر روی بالش مموری فوم می گذارید، بالش با توجه به نحوه خوابیدنتان و وزن سرتان فرو می رود. بالش مموری فوم به گونه ای قرار می گیرد که قسمت سرو گردنتان را به خوبی پوشش دهد.

 

انتخاب بالش

بالشتان را از یک منبع معتبر تهیه نمایید. بهترین فرم ظاهری بالش به این صورت است که دو منحنی با اندازه های مختلف داشته باشد. این منحنی ها برای پوشش گردن استفاده می شود.

مراقب باشید که بالشی که می خرید حتما مموری فوم باشد. برای تشخیص مرغوب بودن بالش می توانید دست خود را بر روی بالش بگذارید و فشار دهید. اگر بالش مموری فوم باشد رد دست شما بر روی بالش می ماند و بعد از چند ثانیه به حالت اولیه خود باز می گردد.

بالش های مموری فوم در انواع نرم و سفت موجودند. انتخاب میزان نرمی بالش کاملا سلیقه ایست. تنها موردی که در هنگام خرید بالش طبی مموری فوم باید در نظر داشته باشید، ارتفاع آن است که با توجه به نوع غالب خوابیدن شما متفاوت است.

 

جهت قرار دادن بالش

بر روی طرفی از بالش که منحنی بزرگتری دارد، بخوابید. زمانی که سر خود را بر روی بالش می گذارید منحنی قسمت گردن شما را می پوشاند و با توجه به فشار و دمای سر شما بالش فرو می رود.

 

نحوه خوابیدن بر روی بالش طبی مموری فوم

توصیه می شود که به طرفین و یا به پشت بخوابید. خوابیدن به روی شکم مشکلاتی مانند گودی کمر و دردهای ستون فقرات و گردن را به همراه دارد. خوابیدن به طرفین به بالش این امکان را می دهد که گودی گردن شما را بپوشاند و ستون فقرات شما را به صورت خط افقی صاف قرار می دهد که بهترین حالت خوابیدن است.

راهنمایی از طریق تماس تلفنی در مورد نحوه صحیح خوابیدن بر روی بالش طبی

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ