1. کاور بالش

کاور بالش باید قابل تعویض و جابجایی باشد تا بتوانید آن را جهت تمیز کردن، به راحتی در آورید.

 

  1. مواد سازنده ی بالش

اینکه بالش از چه موادی پر شده است، تاثیر بسیاری در کیفیت خوابتان دارد.

 

  1. سرو صدایی که ممکن است ایجاد کند.

بعضی از بالش ها به گونه ای هستند که با تکان خوردن شخص بر روی آن موجب ایجاد سر و صدا می گردند. لذا در هنگام خرید توجه به این مسئله نیز ضروری است.

 

  1. بوی بالش

بالش دارای بوی مواد شیمیایی می باشد که در برخی از بالش ها ممکن است غیر قابل تحمل باشد. البته برخی از بالش ها اینگونه هستند که جهت از بین بردن بوی مواد شیمیایی، باید آنها را در فضای باز قرار دهید.

 

  1. سایز بالش

در هنگام خرید بالش با توجه به اندازه ی تختتان می توانید بالش با سایز مناسب را خریداری نمایید.

 

  1. نرمی و سفتی بالش

اکثر افراد بالش نرم را ترجیح می دهند ولی باید توجه کنید که بالش نرم تمام پشتیبانی کافی از بدن را نمی کند. همچنین بعد از چند روز استفاده از بالشی که خیلی نرم نباشد، خیلی سریع به آن عادت می کنید. هرچند چندروز اول این مسئله، برایتان ناراحت کننده باشد.

 

  1. توجه به موقعیت خواب

برای خرید بالش مناسب به موقعیت خوابتان توجه کنید، از این طریق بالش مناسب با سبک خوابتان را انتخاب نمایید.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ