دستگاه بخور هم مانند تمامی لوازم برقی دارای نکاتی است برای استفاده که رعایت آنها هم بر نحوه کار و عملکرد و هم بر عمر دستگاه تاثیر زیادی دارد که در زیر به این نکات پرداخته ایم که امیدواریم مفید واقع شود.

 

  1. دستگاه بخور باید در حالت متوسط و کم کار کند تا عمر دستگاه بخورتان بیشتر شود.

 

  1. دستگاه بخورتان را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید، زیرا ممکن است محفظه ی آن را بشکند و محتمل هزینه ی اضافی شوید.

 

  1. در هنگام خالی کردن محفظه ی آب دستگاه بخور، آن را از سمت خروجی فن خالی نکنید تا از ریختن آب درون فن و سوختن آن جلوگیری کنید.

 

  1. در طول روز حداقل 3-2 نیم ساعت به دستگاه بخورتان استراحت دهید و آن را خاموش نمایید.

 

  1. ترجیحا از آب جوشیده برای دستگاه بخورتان استفاده نمایید تا از جرم گرفتن دستگاه بخور و ... جلوگیری کنید.

 

  1. همواره شناور دستگاه بخور را تمیز کنید زیرا ممکن است بخاطر عدم تمیزی، شناور گیر کرده و دستگاه با تشخیص اشتباه عدم داشتن آب، خاموش شود.

 

  1. حتما به قابلیت دستگاه بخورتان توجه کنید که اگر قابلیت استفاده از اسانس را نداشت از اسانس استفاده نکنید. زیرا باعث خرابی دستگاه می گردد.

 

  1. حتما دفترچه ی راهنمای دستگاه را مطالعه کنید و در صورت امکان از فروشنده ی محصول اطلاعات لازم را دریافت کنید

در مجموع این نکاتی که گفته شد نکاتی عمومی هست برای استفاده بهتر و طولانی تر از دستگاه بخور که رعایت این نکات رو به شما سفارش میکنیم و اگر تجربه یا نکته دیگری در این زمینه دارید در بخش نظرات در انتهای صفحه با ما در میان بگذارید .

در انتها برای مشاهده محصولات این دسته هم میتوانید به بخش دستگاه بخور مراجعه کنید .

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ