نکات قابل توجه در استفاده از شیردوش برقی

 

  1. سایز محافظ پستان در شیردوش که سینه ی شخص درون آن قرار می گیرد مناسب باشد و سریه آن که نوک پستان در آن قرار می گیرد طوری باشد که پستان آزادانه در آن حرکت کند.

 

  1. سینه ی خود را یا قبل از استفاده از شیردوش و یا در طول استفاده از آن ماساژ دهید تا باعث تحریک شیر برای خروج راحت تر شود.

 

  1. اگر در حین استفاده از شیردوش احساس درد یا ناراحتی کردید، استفاده از شیردوش را متوقف کنید و به پزشک متخصص مراجعه کنید.

 

  1. شیردوش برقی هم بصورت 1گانه و هم 2 گانه موجود است و با توجه به نیازتان شیردوش مورد نظرتان را خریداری کنید.

 

  1. یک برنامه و روال منظم را جهت استفاده از شیردوش داشته باشید، تا استفاده از شیردوش موثر و مفید باشد و باعث ایجاد درد یا ناراحتی نگردد.

 

  1. محافظ پستان را بین انگشت شست و انگشت اشاره ی خود قرار دهید و از کف دست و انگشتان دیگر برای حمایت از سینه ی خود استفاده نمایید.

 

  1. یک نوشیدنی خوب یا یک میان وعده ی سالم را قبل از استفاده از شیردوش یا در طول استفاده از آن میل کنید.

 

  1. بعد از استفاده از شیردوش تمام قطعات آن را به خوبی بشویید و ضد عفونی کنید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ