1. در هنگام خرید تشک مواج به حداکثر وزن قابل تحمل آن، دقت کنید.

 

  1. در هنگام خرید با توجه به نوع و درجه زخم بستر، تشک مواج مناسب را خریداری نمایید.

 

  1. تشک را در نزدیکی مواد آتش زا و یا دمای بالا قرار ندهید.

 

  1. در صورتی که تشک مواج سوراخ شده باشد، می توانید از چسب های مخصوص جهت تعمیر آن استفاده نمایید. همچنین می توانید در صورت دارا بودن گارانتی، محصول مورد نظر را به واحد گارانتی جهت تعمیر، تحویل دهید.

 

  1. شلنگ هایی که به پمپ هوا متصل می گردند، بدون هرگونه تاب خوردگی و خم شدگی باشد.

 

  1. در زیر پمپ هوا پایه هایی جهت عبور هوا از زیر آن وجود دارد. لذا سعی کنید که همواره این پایه ها بر روی زمین بصورت باز قرار گرفته باشند.

 

  1. درهنگام خرید تشک مواج به قیمت آن توجه کنید. زیرا تشک های مواج در قیمت های مختلفی عرضه می شوند که گران قیمت ترین آنها برای استفاده ی طولانی مدت مناسب می باشد.

 

  1. در هنگام خرید به صدای پمپ هوا در تشک مواج توجه کنید. زیرا صدای زیاد در هنگام خواب، برای افراد حساس به صدا، می تواند آزار دهنده باشد.

 

 

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ