هر کسی بدون داشتن اطلاعات سلامتی به راحتی می تواند فشار خون خود را در خانه کنترل نماید. برای انجام این کار شما نیاز به محلی برای ذخیره سازی اطلاعات دارید. زیرا این اطلاعات و بررسی تغییرات آن می تواند برای شما بسیار مفید باشد. از طرفی در صورت بروز مشکل می توانید به راحتی اطلاعات فشار خونتان را در اختیار پزشک خود قرار دهید و این اطلاعات به پزشک شما در جهت تشخیص درست بیماری کمک فراوانی می کند.

شما می توانید از یک فشارسنج برای اندازه گیری فشارخون خود در خانه استفاده نمایید. البته قبل از خرید فشارسنج باید به نکاتی نیز توجه نمایید.

 

  1. اندازه کاف

اندازه کاف یک فشارسنج بسیار مهم است. زیرا در صورت مناسب نبودن اندازه کاف، فشار خون شما به درستی اندازه گرفته نمی شود. اندازه کاف با توجه به اندازه بازوی شما تعیین می شود. شما می توانید از پزشک یا پرستار خود اندازه کاف مناسبتان را بپرسید.

 

  1. قیمت

یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای خرید فشارسنج قیمت آن است. توجه داشته باشید که فشارسنج گران قیمت تر دلیل بر دقیق تر بودن یا بهتر بودن نیست. بنابراین در هنگام خرید فشارسنج قیمت را ملاک بهتر بودن در نظر نگیرید.

 

  1. صفحه نمایش

یکی دیگر از فاکتورهای تاثیر گذار در خرید فشارسنج اندازه صفحه نمایشگر آن است. صفحه نمایش فشارسنج باید به خوبی دیده شود و عددی که نشان می دهد در اندازه مناسب و واضح باشد تا دچار اشتباه نشوید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ