یک تشک مواج مناسب باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 

  1. خیلی نرم و نازک نباشد.

تشک مواج مناسب باید خیلی نازک نباشد. بدین صورت که اگر شخص بیمار بر روی آن بخوابد، بر اثر فشار وارد شده از طرف شخص به تشک، باعث تماس مستقیم پوست با سطح زیرین آن نشود.

 

  1. قابل حمل و سبک باشد.

وزن تشک باید توسط کاربر مورد توجه قرار گیرد. زیرا تشک مواج با وزن کم را می توان به راحتی جابجا نمود. به عنوان مثال برخی تشک ها هستند که حاوی ژل و آب می باشند و بخاطر سنگین بودن، قابل حمل نمی باشند.

 

  1. قابل شستشو باشد.

از آن جایی که تشک مواج به عنوان بستر شخص مورد استفاده قرار می گیرد، باید تشک مواج قابل شستشو و ضدعفونی باشد.

 

  1. قابلیت تنظیم فشار هوا

بر مبنای نیاز شخص، باید فشار هوای درون تشک مواج، قابل تنظیم باشد.

 

  1. مناسب بودن قیمت

تشک های مواج در قیمت های مختلفی عرضه می شوند. اما چیزی که مهم است این است که هرچه قیمت تشک های مواج بالاتر می رود برای مدت طولانی تری نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

 

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ