تشک برقی معمولا برای گرم کردن بدن و کنترل درد استفاده می شود. اعمال حرارت به یک ناحیه ی موضعی باعث بهبود جریان خون در آن ناحیه و کاهش درد می گردد.

 

دلالیل استفاده از تشک برقی  و پدهای الکتریکی

 

  1. گرفتگی عضلات

گرفتگی عضلات به دلایل مختلفی می تواند ایجاد شود. عدم ورزش کافی نیز در گرفتگی عضلات نقش به سزایی دارد. با اعمال حرارت به محل مورد نظر، جریان خون در رگ های خونی بهبود می یابد. بسته به اینکه کدام ناحیه درگیر است، می توان از تشک برقی و یا پدهای الکتریکی در اندازه ی مناسب استفاده نمود.

 

  1. درد گردن

ممکن است بر اثر کار کردن زیاد، دچار درد در ناحیه ی گردن شوید. با استفاده از گرما می توان پوست گردن را تحریک کرده و درد را کاهش داد. استفاده از پدهای الکتریکی یا تشک های برقی به کاهش درد عضلات گردن کمک شایانی می کند.

 

  1. درد کمر

در ناحیه ی کمر، عضلات بسیاری وجود دارد که هر کدام از آن ها با استفاده ی بیش از حد آسیب می بیند. برای پوشش ناحیه ی بزرگی مانند کمر باید از پد الکتریکی با اندازه ی بزرگ استفاده نمود.

 

  1. درد زانو

استفاده از درمان های سرد و گرم موجب افزایش انعطاف پذیری و نرم شدن عضلات زانو و در نهایت کاهش درد زانو می گردد.

 

  1. عفونت و درد گوش

زمانی که گرما به صورت خارجی به گوش اعمال می گردد، به عفونت در کانال گوش، رسیده و بدین ترتیب باعث کاهش درد گوش می گردد.

 

موارد منع استفاده از تشک برقی

برای افراد باردار و همچنین برای مواردی چون زخم باز نباید از تشک برقی یا پد الکتریکی استفاده شود.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ