یک بالش خوب، بالشی است که شما در تمام طول شب بر روی آن خواب راحتی داشته باشید. اما باید این نکته را هم در نظر بگیرید که داشتن یک خواب راحت در گرو این است که شما بالشی متناسب با عادت خوابیدن خودتان انتخاب کنید.

بالش ها انواع مختلفی دارند. ما در این جا 10 نوع بالش مرغوب را معرفی می کنیم.

 

بالش مموری فوم

داشتن طول عمر بالا، پوشش فوق العاده عالی و بسیار راحت و گرم بودن از ویژگی های این نوع بالش است. این بالش در نوع نرم و سفت در بازار موجود است که انتخاب بین این دو نوع کاملا سلیقه ای است. این بالش به دلیل ساختاری که دارد انحنای گردن را به خوبی می پوشاند و تکیه گاه بسیار مناسبی برای سر می باشد.

این بالش به گونه ای طراحی شده است که برای کسانی که به طرفین میخوابند نیز مناسب است. علاوه بر آن با داشتن منحنی، سر و گردن را در موقعیت مناسبی نسبت به بدن قرار می دهد.

 

بالش بارداری

زمانی که شما منتظر به دنیا آمدن نوزادتان هستید، داشتن خواب کافی و آرامش یکی از ضروری ترین چیزهایی است که شما و کودکتان به آن نیاز دارید.

در زمان بارداری بدن شما به طور مداوم در معرض تغییرات جسمی و روحی قرار می گیرد. در این دوران شما به یک بالش برای پشت و یکی هم برای زانو نیاز دارید. سه گزینه می تواند برای شما مفید باشد:

بالش بدن: بالش های کل بدن که معمولا در 54 اینچ موجود هستند و طراحی آن ها به صورتی است که مطابق با شکل بدن شما تغییر می کنند و بسیار راحت هستند.

بالش کمری: گزینه عالی برای پوشش دادن پشتتان است تا این دوران را به راحتی پشت سر بگذارید.

بالش قله: این بالش به افرادی که در 3 ماهه آخر دوران بارداری خود هستند توصیه می شود.

 

بالش مسافرتی

هنگامی که شما در مسافرت هستید نیز نیاز به بالشی دارید که آرامش شما را در طول مسافرت نیز داشته باشد. این بالش ها استفاده های متفاوتی دارند که می توانند برای گردن، پشت یا زیر نشیمنگاه استفاده شوند.

 

بالش لاتکس

بالش های لاتکس به صورت طبیعی از پوست درخت لاستیک یا از لاستیک مصنوعی ساخته می شوند. این بالش ها خاصیت ضدمیکروبی دارند و سر و گردن را به خوبی پوشش می دهند.

 

بالش پر

اگر شما بخواهید یک بالش فوق العاده نرم، قابل شستشو، سبک و با دوام می خواهید، بالش پر بهترین گزینه برای شما می تواند باشد.

 

بالش گردن

این بالش برای گردن طراحی شده است و برای گردن بسیار مناسب است. اگر شما زیاد دچار گردن درد می شوید به این نوع بالش بسیار نیاز خواهید داشت. این بالش همچنین برای افرادی که در ستون فقرات درد دارند نیز مناسب است.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ