1. اندازه گیری دمای بدن

افزایش دمای بدن و تب، بسیار شایع است. لذا وجود تب سنج، جهت نظارت دقیق بر آن و جلوگیری از خطرات احتمالی آن واجب و ضروری است.

 

  1. اندازه گیری دمای غذا

سرآشپزهای حرفه ای اعتقادشان بر این است که اگر غذا در دمای مناسبی سرو نشود، غذا طعم خوبی نخواهد داشت، لذا از طریق دماسنج دمای آن را اندازه می گیرند.

 

  1. اندازه گیری دما در محیط های خطرناک

در برخی از محیط های تجاری و صنعتی لازم است که دمای ماشین آلات سنگین یا کوره و ... اندازه گیری شود. در این مواقع می توانیم بدون تماس مستقیم و ایجاد مشکل، دما را اندازه گیریم.

 

  1. اندازه گیری دقیق دما

در برخی از موارد خاص نیاز است که دمای محیط به طور دقیق و لحظه ای مشخص باشد و دما از مقدار مشخصی تجاوز نکند. لذا در این مواقع دماسنج می تواند گزینه ی خوبی برایمان باشد.

البته توجه به این نکته نیز ضروری است که دماسنج، انواع مختلفی دارد و براساس نوع نیاز و هزینه ی اختصاص داده شده برای خرید آن، می توانید دماسنج مناسبی را خریداری کنید.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ