استفاده از یخ برای درمان پوست یکی از محبوب ترین روش های زیبایی در دنیای امروز است. متخصصان زیبایی به مدت طولانی از یخ به دلیل مزایای فراوانی که دارد به عنوان مکمل درمان و در برخی اوقات جایگزین روش های دیگر استفاده می کردند.

کارشناسان معتقدند یخ درمانی مزایای زیادی برای پوست دارد. به عنوان مثال می توان به شاداب کردن چهره، جلوگیری از پیری و چروک شدن پوست، رفع آکنه و بهبود گردش خون اشاره کرد.

البته باید به این نکته توجه نمایید که اگر از یخ مستقیما استفاده نمایید نه تنها مزایایی ندارد بلکه به پوست شما آسیب نیز می رساند. بنابراین باید از کیسه یخ استفاده کنید و یا یخ را درون پوششی قرار داده و سپس از آن استفاده نمایید.

 

مزایای یخ

 

  1. پوستی صاف و شفاف

آکنه پوست شما را تیره می کند و منافذ پوست را می بندد که باعث ایجاد جوش و آلودگی روی پوست شما می شود. استفاده از یخ باعث شادابی پوست شما و باز شدن منافذ پوستی می شود.

 

  1. بهبود گردش خون

استفاده از یخ بر روی پوست موجب بهبود گردش خون می شود. یخ عروق خونی را کاهش می دهد و در نتیجه خون کمتری به سطح پوست می رسد. این امر برای موارد التهاب و تورم بسیار خوب است. برای رفع کبودی نیز می توانید از کیسه یخ استفاده کنید.

 

  1. کاهش پف زیر چشم

زمانی که از خواب بیدار می شوید زیر چشمانتان پف کرده است. برای رفع سریع آن می توانید از کیسه یخ استفاده کنید.

 

  1. کاهش چین و چروک

کیسه یخ چین و چروک های صورت را بهبود می بخشد و روند پیری پوست را کندتر می کند.

 

  1. رفع تورم و قرمزی پوست

زمانی که یک جوش جدید بر روی صورت شما ظاهر می شود، می توانید برای کاهش تورم و درد آن از یک کیسه یخ استفاده نمایید. این کار هم باعث تسکین درد شما می شود و هم روند درمان آن را سریع تر می کند.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ