خواب بر روی بالش های مموری فوم مزایای سلامتی زیادی دارد. زمانی که بالش های مموری فوم تحت فشار همراه با گرما قرار می گیرند، تغییر شکل می دهند و به شکل منطبق با آن فشار در می آیند.

به دلیل داشتن این ویژگی بالش های مموری فوم به راحتی به شکل منطبق بر سر و گردن شما قرار می گیرند و بهتر از بالش های دیگر از سر و گردن پشتیبانی می کند. این ماده ابتدا برای استفاده در ناسا طراحی شده بود اما هرگز مورد استفاده قرار نگرفت. در ابتدا موادی که برای مموری فوم استفاده می شد بسیار خطرناک بود. اما امروزه مموری فوم یکی از بهترین و محبوب ترین مواد است.

زمانی که در مورد آرامش و کیفیت خواب تصمیم می گیرید، هزینه نباید یک فاکتور تاثیر گذار باشد. البته در بسیاری از موارد هزینه بالش های مموری فوم با انواع بالش های سنتی برابری می کند و حتی کمتر هم می شود. از طرفی طول عمر بالش های مموری فوم نیز بسیار طولانی تر است.

هنگامی که می خواهید هزینه بالش ها را با هم مقایسه کنید، طول عمر آن ها را نیز در نظر داشته باشید. زمانی که این مزایا و مزایای دیگر بالش های مموری فوم را کنار هم می گذارید، بهتر متوجه تمایز آنها با بالش های دیگر می شوید.

در این مقاله لیستی از 5 مزایای برتر بالش های مموری فوم را معرفی کرده ایم.

 

تنظیم ستون فقرات

یکی از مزایای استفاده از بالش های مموری فوم که رایج ترین و محبوب ترین دلیل استفاده برای بسیاری از افراد است، تنظیم ستون فقرات است. زمانی که سر و گردن بر روی بالش قرار می گیرد، وزن و گرما به بالش وارد می شود، فوم تغییر شکل می دهد. این امر باعث می شود که بالش مقاومت بیشتری را در قسمت های سنگین تر سر اعمال کند و به همین دلیل سر و گردن در وضعیت مناسبی قرار می گیرند و ستون فقرات به درستی تنطیم می شود و فشاری به آن وارد نمی شود.

 

فشار

بالش مموری فوم حتی از سر و گردن نیز پشتیبانی می کند. از طرفی مموری فوم فشار وارد بر سر را به طور یکنواخت در تمامی نواحی پخش می کند تا فشار زیادی بر سر وارد نشود.

 

بهداشتی

مموری فوم از مواد مصنوعی Synthetics است که اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از تکنیک های تمیز کننده محصولات مورد استفاده قرار گیرد. مموری فوم برای سلامتی افرادی که آلرژی دارند نیز بسیار مفید است. مموری فوم به طور طبیعی خاصیت ضد آلرژیک دارد.

 

جلوگیری از خر و پف

یکی دیگر از مزایای استفاده از بالش مموری فوم، کاهش خر و پف است. استفاده از بالش طبی مموری فوم باعث می شود که ستون فقرات و راه های هوایی نیز در وضعیت خوبی قرار گیرند که همین امر باعث می شود شما خر و پف نکنید.

 

ماندگاری و زیبایی

انتخاب بالش مناسب همیشه دغدغه افراد بسیاری بوده است. اما بالش های مموری فوم به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند به طور کامل با وضعیت سر و گردن شما منطبق می شود و  همچنین طول عمر مفید آنان بالاست.

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ