دستگاه بخور به دلیل مزایای فراوانی که دارد مخصوصا در فصول سرد سال بسیار اهمیت دارد. ما در اینجا به شما 7 مزیت مهم دستگاه بخور مانند افزایش رطوبت، بهبود شرایط تنفسی، تاثیر بر خروپف و ... را معرفی می کنیم.

 

  1. افزایش رطوبت

دستگاه بخور رطوبت هوا را افزایش می دهد. در فصل زمستان که هوا خشک می شود و استفاده از وسایل گرمایشی این خشکی را بیشتر می کند یا در فصل تابستان که هوا گرم است و رطوبت هوا به طور چشمگیری کاهش می یابد، استفاده از دستگاه بخور بسیار مفید است. برای تاثیر بیشتر بهتر است دستگاه بخور را کنار تخت خود قرار دهید.

 

  1. تنفس راحت تر

بسیاری از افراد در هنگام خشکی هوا دچار مشکل می شوند و سینوس های آنها دچار خشکی می شوند. این مساله زمانی بیشتر اهمیت می یابد که یکی از افراد خانواده شما سینوس های حساس داشته باشد. استفاده از دستگاه بخور دردهای سینوسی را کاهش می دهد و با افزایش رطوبت محیط تنفس را راحت تر می سازد.

 

  1. کاهش خروپف

استفاده از دستگاه بخور با افزایش رطوبت محیط و مجاری تنفسی باعث کاهش خروپف می شود و علاوه بر تنفس راحت تر خود شخص، آرامش اطرافیان را نیز به همراه دارد.

 

  1. بهبود ترک خوردگی لب ها

استفاده از دستگاه بخور با افزایش رطوبت هوا باعث بهبود لب های ترک خورده در صبح زمستان می شود.

 

  1. کمک به افرادی که مشکل تنفسی دارند

دستگاه بخور برای کسانی که حساسیت دارند و یا از مشکلات تنفسی رنج می برند بسیار مفید است و باعث بهبود در روند بیماری آنها می شود. اما باید به این نکته توجه داشت که دستگاه بخوری را انتخاب کنید که یون منفی تولید کند و حتما مرتب آن را تمیز نمایید.

 

  1. عدم انتشار ویروس ها

استفاده از دستگاه بخور باعث می شود ویروس ها در هوا به راحتی انتشار نیابند و در نتیجه امکان انتقال بیماری های ویروسی به شدت کاهش می یابد.

 

  1. مفید برای نوزادان

بسیاری از متخصصان بر این باورند که نوزادان به رطوبت زیادی نیاز دارند از این نظر استفاده از دستگاه بخور این رطوبت را تامین می نماید.

 

شما می توانید از طریق لینک دستگاه بخور ، از بخور های متنوع امسیگ دیدن نمایید.

 

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ