در این مقاله برخی از مواد غذایی مغذی برای لاغر شدن و کاهش وزن را آورده ایم.

  1. کلم بروکلی

کلم بروکلی منبع بزرگ فیبر محسوب می شود و تولید هورمون استروژن را کاهش می دهد. بدین ترتیب موجب کاهش وزن و لاغر شدن می گردد.

 

  1. خیار

خیار از 80% آب تشکیل شده است که باعث از بین بردن بافت های چربی می گردد. همچنین به حذف مایعات اضافی در بدن و در نهایت کاهش وزن کمک بسیاری می کند. همچنین در عین اینکه وزن را کاهش می دهد باعث افزایش سطح انرژی بدن می گردد.

 

  1. ماهی

دارای چربی کمتری نسبت به سایر مواد پروتئینی چون مرغ و گوشت است. همچنین حاوی اسید چرب امگا3 است که بدن انسان نمیتواند خودش تولید کند.

 

  1. مارچوبه

در هر قطعه ی مارچوبه حدود 4 کالری وجود دارد که سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مانند آهن، پتاسیم، کلسیم و ... است.

 

  1. لیمو

به هضم غذا کمک می کند و تاثیر بسیاری در پاکسازی کبد دارد. از آنجایی که ضد میکروب و باکتری نیز است، موجب افزایش سیستم ایمنی بدن نیز می گردد.

 

  1. سرکه سیب

باعث کاهش چربی و اشتها می گردد. همچنین در روشن شدن پوست نیز تاثیر بسیاری دارد.

 

  1. فلفل تند

فلفل باعث گرم شدن بدن و در نهایت سوزاندن کالری می شود. همچنین فلفل حاوی ویتامینk  است.

 

  1. لوبیا سبز

لوبیا سبز فوق العاده رژیمی بوده و برای از دست دادن وزن ناخواسته عالی است. همچنین دارای کالری کمی بوده و ارزان نیز می باشند.

 

  1. چای سبز

خوردن چای سبز قبل از غذا موجب کاهش اشتها و در نهایت کاهش وزن می گردد. همچنین خوردن چای سبز بدون کافئین قبل از خواب، تاثیری آرام بخش بر بدن داشته و باعث می شود که خواب خوبی داشته باشید.

 

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ