پاها یکی از مهم ترین بخش های بدن ما هستند و پزشکان طب سنتی معتقدند شما درد در هر ناحیه از بدنتان را می توانید با ماساژ دادن نقطه مرتبط با آن در کف پایتان بهبود ببخشید. از طرفی در طول روز مدت زمان زیادی بر روی پاها می ایستیم و راه می رویم و همین امر اهمیت آنها را افزایش می دهند. ماساژ پا با روشهای مختلفی انجام می شود که هر کدام مزایای خود را دارند. در ادامه به معرفی برخی از این روش ها می پردازیم.

 

 1. ماساژ پا با استفاده آب سرد و گرم: بصورت نوبتی با آب گرم و سرد ماساژ پا را انجام دهید که اساس فلسفه سلامتی و بهداشت سباستین کنیپ است.

 

 1. ماساژ مناطق حساس پا: یکی از متداول ترین تکنیک های ماساژ است که اکثر افراد به این روش باور دارند. همچنین این روش ماساژ، بر سلامت کل بدن تاثیرگذار می باشد.

 

 1. حباب درمانی: قرار دادن پاها در وان حباب یکی از متداول ترین و معمولترین روش برای مراقبت از پاها می باشد.

 

 1. روش پدیکور: دستگاه ماساژور پا دارای 3 سر قابل تعویض می باشد که می توان از هریک از آن ها استفاده نمود. 3 سر قابل تعویض عبارتند از:

 

 • سر سنگ پا شکل جهت برطرف کردن پینه و ترک پا
 • سر برس شکل جهت ماساژ نرم و تمیز کردن کف پا
 • سر پلاستیکی با 3 برآمدگی برای ماساژ

 

 1. روش مغناطیس: مغناطیس درمانی موجب افزایش و بهبود جریان خون می گردد که این عمل موجب می شود آرامش را در پاهایتان احساس کنید.

 

فواید ماساژور پا

 1. این دستگاه توانایی آن را دارد تا بسیاری از بیماری ها را بخصوص در افراد میان سال و کهن سال درمان نماید.
 2. در برطرف کردن تنش های زیاد خستگی روانی، ورم مفاصل و لمسی پاها تاثیر بسیار زیادی دارد.
 3. بطور گسترده می تواند در میان خانواده ها، مراکز توان بخشی، سالن های زیبایی و آسایشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد.
 4. برای درمان بیماری ها در یک دوره ی طولانی مدت نیز می تواند مفید باشد.

 

یرند آلمانی EmsiG ماساژور های متنوعی از جمله چندین نوع ماساژور پا نیز تولید کرده است. شما در صفحه ماساژور امسیگ در همین وب سایت می توانید این محصولات را مشاهده نمایید.

 

 

راهنمایی از طریق تماس تلفنی در مورد روش های مختلف مراقبت از پاها

دیدگاه شما

یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی به‌خصوص خواهد بود. به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.

نماد اعتماد الکترونیک امسیگ